Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Zásadotvorné potraviny

Seznam zásadotvorných potravin

vse-pro-zdravi-a-krasu-hanaks-homeopathy

 

Slabě a mírně zásadité: med, surový cukr, banány, třešně, broskve, ananas, maliny, borůvky, avokádo, mrkev, rajčata, lilek, kukuřice, houby, zelí, hrášek, olivy, tofu, brambory se slupkou, kaštany, amarant, quinoa, jáhly, divoká rýže, sojové mléko, kozí mléko, zázvorový čaj , javorový sirup, rýžový sirup, datle, fíky, meloun, kiwi, rozinky, borůvky, jablka, hruška, zelené fazolky, červená řepa, celer, hlávkový salát, cuketa, sladké brambory, květák, karob, mandle, lněný olej, naklíčené obiloviny a luštěniny, mateřské mléko, zelený čaj


 

Silně zásadité: listy stévie, citron, limetka, grep, mango, papája, chřest, cibule, česnek, petržel, špenát, brokolice, bylinky, zeleninové džusy, olivový olej, himalájská sůl, bylinkové čaje, voda s citronem, mladý ječmen

 

Neutrální nebo také mírně kyselé potraviny, které se často prolínají s kategorií slabě zásaditých. Mezi ně patří: melasa, švestky, ovocné šťávy, fazole, cizrna, vařený špenát, dýňová a slunečnicová semínka, řepkový a slunečnicový olej, tmavá rýže, celozrnný chléb, čaj, treska, zvěřina, vejce, máslo, jogurt, cottage atd.


Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.