Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

TEST

 

TEST - MÁTE V ORGANISMU JEDY?

Trpíte nespavostí? *:
Jste unavení *:
Je vám nevolno?  *:
Máte alergii? *:
Trápí Vás opary? *:
Trápí Vás kožní potíže?  *:
Bolí vás hlava? *:
Bolí vás klouby? *:
Brní vám prsty *:
Jak často máte záněty? *:
Máte špatnou náladu? *:
Jste ve stresu? *:
Svědí vás pokožka? *:
Potíte se? *:
Máte zvýšený krevní tlak?:
Třesou se vám ruce (končetiny) *:
Trápí Vás křeče? *:
Máte oční potíže? *:
Padají vám vlasy *:
Jméno *:
Váš e-mail *:
Potvrďte souhlas *:
Jaký je výsledek  - *
 

Doručujeme bez omezení Českou poštou a PPL včetně dobírky do 48hodin Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek více info   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.