Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Osobní diagnóza pro vyléčení Vašich potíží + HOMEOPATICKÝ LÉK zdarma

 

Vyhledat podle

Název:
 
 

OSOBNÍ DIAGNÓZA + OSOBNÍ HOMEOPATICKÝ LÉK zdarma: - odborné homeopatické poradenství - vyhledání OSOBNÍHO LÉKU pro maximálně účinné léčení konkrétních zdravotních potíží pacienta

Cena:  3 000 Kč
OSOBNÍ DIAGNÓZA je nejrychlejší možnou pomocí v případě, že se chcete vyléčit celkově. Jedná se o léčbu jedním lékem, který dokáže léčit celý …
 

RYCHLÁ POMOC - OSOBNÍ DIAGNÓZA

OSOBNÍ DIAGNÓZA je nejrychlejší možnou pomocí v případě, že se chcete vyléčit celkově. Není tedy zaměřena na odstranění například jenom rýmy, či akutního nachlazení, ale na odstranění potíží komplexně. Jeden lék pak dokáže léčit celý soubor Vašich potíží. V tomto ohledu je homeopatie přímo úžasná. Např. jeden homeopaticko-prinicipiální lék (pečlivě pro Vás vybraný) Vám  vyléčí současně akné i seboroický ekzém, odstraní praskliny rtů, odstraní lekavost, pomůže v hubnutí neboť zabraňuje ukládání tuku, odstraní zácpu, ale zvládne také odstranit smutek, vyplašenost, lekavost a hrůzu z práce. To vše umí jeden lék. Nemusíte mít tedy celou řadu léků, ale stačí jeden, pokud je vybraný pro Vás osobně a má tedy správný princip a správnou potenci (značenou např. 9CH, 15CH, 30CH, 200CH, 1000CH).

Chcete mít svůj osobní lék, který je tak úžasný? .... Objednejte si osobní diagnózu.
 

 OSOBNÍ DIAGNÓZA -  slouží pro nalezení Vašeho OSOBNÍHO LÉKU, který má odpovídající princip a potenci. Při výběru vycházím z  velmi široké nabídky homeopatických léků (vybírám z 2.500druhů homeopatických léků).

 Nelezení správného léku vyžaduje čas, důkladné znalosti principů léků, odborné znalosti materie mediky a také schopnost principy určit a měřit psychotronicky (kyvadlem). Přesné měření psychotronickou metodou (kyvadlem) umožňuje zvolit takový lék, který Vám dodá chybějící princip, nebo sníží nadbytečný princip. To je pro určení  správného - osobního léku to nejdůležitější.

 

 

Je také nutné zjistit  sílu energetického pole (aury) a další složitější  úkony, vedoucí k odstranění potíží. To vše poskytuji díky 20leté praxi v oblasti poradenské a konzultační činnosti (homeopatie) výzkumu a vývoji v  oblasti přírodních věd a  psychotroniky.

 

 

Co OSOBNÍ DIAGNÓZA  obsahuje?

- cenné informace a osobní doporučení pro léčbu Vašich konkrétních potíží

- výběr homeopaticko-principiálního léku (léků)

- návod na přesné časové a množstevní dávkování

- další návrhy pro udržení psychické a fyzické pohody

-  kontakt, kde si lék můžete  ihned objednat prostřednictvím internetu (na Vaše přání  mohu vše zajistit), průměrná cena léku je cca 80,-Kč.

Ekzém krásně ustupuje

20.02.2015, 09:53 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 847

Hezký den paní Hanáková,děkuji za osobní diagnozu pro syna,ted po 2.5 měsících mu ekzém krásně ustupuje,je o 80 procent lepší a dokonce mu zmizely boule z krku,měl od 3 měsícu neustále naběhlé uzliny,lékař říkal,že je to ekzemem,že se imunitní systém brání,nedokázal synovi pomoci,jen léčbou kortikoidu,které jsou k ničemu,ted se mu díky osobnímu léku tělo léčí samo...

Celý článek...

RYCHLÁ POMOC - OSOBNÍ DIAGNÓZA

15.11.2014, 17:07 , Hanak Vera, homeopat | Počet zobrazení: 1724

Osobní diagnóza je nejrychlejší možnou pomocí v případě, že se chcete vyléčit celkově. Není tedy zaměřena na odstranění například jenom rýmy, či akutního nachlazení, ale na odstranění potíží komplexně. 

Proč si nechat vypracovat osobní diagnózu u mne?

Celý článek...

 OSOBNÍ DIAGNÓZA - RYCHLÁ POMOC K VYLÉČENÍ

 

Homeopatie je úžasná! Jeden homeopatický lék zvládne vyléčit několik potíží současně

08.12.2014, 08:25, Hanak Vera, homeopat

Léčba pomocí homeopatie je úžasná! To co umí "malé kuličky", je mnohdy neuvěřitelné. Například jeden lék umí současně vyléčit akné i seboroický ekzém, odstraní praskliny rtů, odstraní lekavost, pomůže v hubnutí neboť zabraňuje ukládání tuku, odstraní zácpu, ale zvládne také odstranit smutek, vyplašenost, lekavost a hrůzu z práce. To vše umí jeden lék. Nemusíte mít tedy celou řadu léků, ale stačí jeden, pokud je vybraný pro Vás osobně a má tedy správnou potenci (značenou např. 9CH, 15CH, 30CH, 200CH, 1000CH).

Chcete mít svůj osobní lék, který je tak úžasný? ....
 

Pokud ano, ráda Vám takový lék vyberu a stanovím přesnou potenci léku a přesné užívání. K tomu je nutné provést a určit správný homeopaticko-principiální lék.

Nalezení takového léku si vyžaduje odborné znalosti a z Vaší strany investici do vyhledání..., ale výsledek stojí za to. Lék je vybírán z 2.500 homeopatických léků a je vybrán na Vaše konkrétní potíže. Může tedy léčit najednou několik Vašich potíží. Homeopatie je v tomto ohledu nepřekonatelná. Léčba je příjemná a nenáročná. Je vhodná pro všechny věkové skupiny a bez chemie. To vše umí homeopatie, která pomáhá všem.
 


NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.