Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

SPORT - KONDICE - PROTI BOLESTI - PRO RYCHLOU REGENERACI...

akce platní do vyprodání

 
 

AKCE se slevou 996,-Kč platná do vyprodání: Homeopatický set: rychlá úleva od bolesti svalů, kloubů, kolen, kyčlí, páteře...NEJOSVĚDČENĚJŠÍ Originál sport homeopathy (c) 1991 Sprchový gel 200ml a tělové mléko 100ml pro sportovce i seniory HSS2010

 

Cannabis tělové mléko100ml SPORT HOMEOPATHY - FORTE ENERGIE A SÍLA PRO UNAVENÉ SVALY

„Doporučuji pro rychlou úlevu od bolesti svalů, kloubů, kolen, kyčlí, páteře - pro sportovce i nesportovce, pro mladé i seniory.   Nejoblíbenější produkt ze sportovní homeopatie: jeden set …

 

Cannabis tělové mléko s konopným olejem Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient a napomáhá pokožku …

-27%  3 690 Kč     
2 694 Kč
  690 Kč
 
 

Bolí Vás tělo po sebemenší denní zátěži?
Určitě potřebujete DODAT UNAVENÝM SVALŮM ENERGII A SÍLU.   

Když je energie na nule a všechno bolí, pak Vám pomůže POŘÁDNĚ NATŘÍT TĚLO speciálním tělovým mlékem  a gelem.

Tělové mléko a sprchový gel  dodá IHNED ENERGII DO SVALŮ!


Mobil 722 714 001 Doručujeme bez omezení Českou poštou a PPL včetně dobírky do 48hodin Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek více info   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.