Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Dárek od Vera*Hanak's homeopathy - sprchový gel pro vitální energii v roce 2018

Je to dárek ode mne - pozornost za Váš nákup. Vybírejte co se Vám líbí, tipy na dárky pro děti, dospělé, sportovce i seniory najdete v oddělení DÁRKY nebo přímo v E-shopu.

PS: Cokoliv si vyberete - budete mít doručeno včas. Expeduji většinou vždy do 24hodin. Posílám na dobírku, nebo můžete zaplatit předem na účet. Vše rychle, bezpečně a pro Vaši spokojenost.

  

 

Pozornost za Vaši objednávku s 99% slevou: Sprchový gel Lavender 100ml, s Hanak's homeopathy informacemi FORTE - VITÁLNÍ ENERGIE 2018

"DOPORUČUJI PRO VITÁLNÍ ENERGII V ROCE 2018 všem, tedy dětem, studentům, dospělým i seniorům. Příznivě působí i pro těhotné a kojící ženy. Skvělý pro ženy i muže" Hanáková Věra, homeopat. LAVENDER - SPRCHOVÝ GEL: Krémový sprchový gel a extraktem z bylin a vůní …

-99%  490 Kč   
5 Kč
 

Co tento sprchový gel umí a jak pomáhá?

Tento sprchový gel jsem připravila s komplexem Hanak's Homeopathy informací pro dodání vitální energie. Vitální energie je zázrak, přinášející zdraví! 

Získejte tento zázrak přinášející zdraví. 

 

Nenechejte svou vitální energii slábnout. Každodenně dodávejte tuto vzácnou energii, která Vás činí zdravými a šťastnými. Používejte sprchový gel kdykoliv potřebujete mít více energie.

 

Pomůže Vám po ránu, kdy se potřebujete nastartovat. Stejně tak pomůže kdykoliv budete potřebovat - třeba večer, kdy už nebudete mít energii a přesto budete chtít být fit. 

Pomůže Vám zbavit se lenosti, odstraní únavu, vzpruží a posílí. Používáním se zvýší Vaše psychická i fyzická energie. Celkově Vás rozzáří, omladí a povzbudí.

Užijte si této zázračné energie.

Hanak Vera, homeopat


Vše skladem, dodání do 24-48 hodin.

E-shop - prestižní léčba, homeopatika

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

POMOC PŘÁTELŮM


Máte nějaké své přátele, kteří potřebují pomoci? Pokud ano, můžete zde zadat jejich e-maily a já vám pošlu dárek - Ebook zdarma a další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu.  Napište mi vše od on-line ordinace