Zpráva že homeopatický balíček funguje

03.10.2016, 20:50, pacienti hanaks-homeopathy

 

...mám od Vás osobní homeopatický balíček, a musím říci, že funguje. Jenom - to třikrát denně mlíčko, byť hrášeček, na mne nejspíš bylo po začátku moc. Proto ten lítavý tlak a motání se. Tak zatím mlíčko jenom ráno a večer trošinku někde...na mytí to s gelem taky nepřeháním, takly jen ten hrášinínek - a ono to jde, tlak dobrý, a hlavně, cítím se lepší - u mne to bude zřejmě na delší čas, ale týden od týdne je to dost i znatelný. Prý že mám v krvi i nějaké snad olovo (výfukové plyny, nejspíš...)
A nejdůležitější - otok, ten lymfolipedém se mi nezvětšuje, dokonce bych řekla že se začnul malilinko umenšovat, ale nerada bych to zakřikla. Ten hrozný pocit tíhy, jak bych měla nad kolenem kvádr, ten už je zplať pánbůh dočista pryč.

A to pořád jedu na první lahvičku mlíčka, a dobrá půlka jí tam ještě je.

Takže - s léčivými přípravky mohu být jenom spokojena a jsem ráda, že jsem, i když horko těžko, na ně ty peníze z rozpočtu "urvala".

S pozdravem
D.B.


 
« Zpět


Diskuse: "Zpráva že homeopatický balíček funguje"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.