Zklamání jsem prožívala rok, než jsem Vás našla na internetu

27.11.2014, 21:52, pacienti hanaks-homeopathy

Celý rok jsem prožívala velké zklamání. Trápila jsem se každý den. Večer jsem hodně často plakala. Trápení nebralo konce. Pomohla jste mi velice. Mám od Vás tělové mléko, kterým jsem se natírala pravidelně každý den. Jak nic se smutek vytratil...


užívala jsem i doporučené homeopatické léky. Najednou jsem měla velkou radost, začala jsem se smát, dostala jsem chuť jít ke kamarádce, vařit a dělat práce, které mne před tím nebavily.  

Teď vím, že jsem se trápila zbytečně... škoda, že jsem to nevěděla dřív. Janka K.

 
« Zpět


Diskuse: "Zklamání jsem prožívala rok, než jsem Vás našla na internetu"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

REGISTRACE  enlightenedpro zasílání cenných informací, dárků, slev  a dalších výhod.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.