Zaregistrovat do Novinek e-mailem
   

TOPlist

TOPlist

 Novinky

 

Platební možnosti

Platba ihned platební kartou, nebo převodem na účet 

 

Homeopatie poskytuje léčbu pro všechny věkové skupiny a bez vedlejších účinků. Kosmetická homeopatie, kterou se zabývám již od roku 1991, léčí a současně pečuje o Vaše tělo. Umí tedy více, nežli běžné polykání prášků. Například jedna lahvička léčivého homeopatického pleťového - tělového mléka proti bolesti umí nejenom pomoci v odstranění bolesti, ale navíc tělu dodává psychickou energii (vitální sílu) a současně pečuje o krásu Vaší pokožky. Jedna lahvička homeopatického pleťového mléka tak nahradí několik jiných léků. Aplikuje se natřením na pokožku.  Kosmetická homeopatie poskytuje komfortní a velmi rychlou léčbu celé řady nemocí. V současné době si již můžete vybrat mezi více jak 150druhy léčivých mlék, které najdete v e-shopu. 

Detoxikační zázraky

Léčivé tonery, emulze,  sprchové gely, šampony, mýdla, parfémy a soli

(c) Hanak Vera, homeopath ORIGINAL PRODUCT HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY

 

 

Zbavila jsem se trémy

20.01.2013, 17:57, pacienti hanaks-homeopathy.cz

Moc děkuji za poradu a za balíček od Vás. Jak se zbavit trémy již vím. Použila jsem homeopatické pleťové mléko proti trémě před zkouškou. Nepoznala jsem na sobě žádnou trému. Byla jsem klidná a odpovídala jsem na otázky plynule a bez pochybení. Moc mi to pomohlo...


natřela jsem se homeopatickým mlékem těsně před zkouškou. Pak jsem podruhé použila toto mléko před písemkou a výsledek byl také výborný. Ruce v pohodě, žádný třes ani nervozita. Doporučila jsem toto mléko také své kamarádce, která si ho určitě také objedná. Nela Hod.

 
 

Související články

 

Homeopatie proti lenosti, trémě, pro jasnou mysl a lepší učení

Může homeopatie pomoci proti lenosti a pro lepší učení? Vaše pacientka Jitka Z.

Odpověď:

Homeopatie pomáhá pro zdraví i duševní pohodu. Dokáže odstranit lenost, pomáhá pro lepší ranní náladu a vstávání, pomáhá také proti trémě a pro lepší učení.


Homeopatie je v tomto ohledu výborná nejenom pro zdraví, ale i pro kvalitnější život.. Dokáže člověku pomoci tam. kde je to zapotřebí.

Které produkty pomáhají?

Pro odsranění lenosti je výborný oblíbený ranní sprchový gel. Pomoc proti ranní lenosti. Odstraňuje nechuť ranního vstávání a pomáhá člověku k radostnému prožívání každého ranního okamžiku. Dodává pocit zvládnutí nadcházejícího dne a pomáhá proti vyčerpanosti.
Oblíbený ranní sprchový gel, který Vás postaví na nohy.


Proti trémě a pro lepší komunikaci je výborné homeopatické pleťové mléko.
Pomáhá k uvolněnému řečnickému projevu. Odstraňuje "OKNO" před zkouškou. Pomáhá odstranit třes a strach z vystupování, mluvení, zkoušení apod.
Pomáhá proti otupělosti mysli, kdy se díky strachu a trémě jen stěží hledají správná slova.

Pro lepší učení je výboné homeopatické pleťové mléko pro jasné myšlení a učení. Pomáhá proti pomalosti myšlení, ... 

 
« Zpět

 LÉČIVÁ HOMEOPATICKÁ PLEŤOVÁ MLÉKA - OKAMŽITÁ POMOC PROTI potížím. Dodání do 24 hodin  

Důležité upozornění: Homeopatická samoléčba nenahrazuje nutnou lékařskou péči, ale velmi vhodně ji doplňuje.  Účinky produktů jsou individuální v závislosti na povaze a typu pacienta a proto nemohou být 100% garantovány.  Homeopatika jsou velmi bezpečná i pro malé děti, ženy v těhotenství a matky během kojení. Homeopatika léčí téměř všechny potíže. Se správným  výběrem Vám velmi ráda pomohu. Hanáková Věra, homeopat

Léčí tyto potíže: alergie, bolesti hlavy, kloubů, záněty, ekzémy, vyčerpání, deprese, neplodnost,  poruchy paměti, poruchy zraku, průjmy,  třes končetin, poruchy rovnováhy, oslabení imunity, roztroušená skleróza, kandidózní infekce, závažné poškození ledvin a jater, nechutenství, křeče v žaludku, chronické bolesti zad a kloubů, nízké reakční schopnosti, třes rukou, poruchy srdečního rytmu, tinnitus - šelesty v uších, studené končetiny,  bronchiální astma, parkinsonismus, opary,  vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol,  plešatost - vypadávání vlasů, chudokrevnost, chronické ekzémy (neurodermitis), paradontózu, chronickou kandidózu, chronické onemocnění ledvin, revmatismus...a  další potíže způsobené obsahem toxinů a těžkých kovů v organismu.

 

wink

Homeopatie nejenom pro zdraví, ale i pro krásu