Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Zbavila jsem se překyseleného organismu

01.02.2014, 08:00, pacienti hanaks-homeopathy

 Překyselený organismus jsme měla zhruba 6 let. Padaly mi vlasy, byla jsem hodně podrážděná, bolel mne žaludek, byla jsem také  často nachlazená a hodně mne trápilo akné. Vše se mi vyléčilo asi tak za 3-4 týdny používání tělového mléka ,,,


...Nyní již akné nemám, žaludek je v pořádku. Od té doby již netrpím nachlazením a celá rodina říká, že jsem více v pohodě. Léčení pomocí tělových mlék se mi velmi hodilo, léčila jsem se i v zaměstnání a bez povšimnutí kolegů. Moje mamka vyzkoušela dvakrát mléčko(za účeel odstranění  překyselení), když ji bolel žaludek a bolest ustala do hodiny. Nechtěla tomu ani věřit, že je to tak jednoduchá léčba. Teď si od Vás již budeme mléčka objednávat. Moc děkuji za mne i mamku. 

 
 

Související články

 

Překyselení organismu vyléčeno

Moc ďakujem za vylečenie acidózy homeopatickým mliekom a detoxikačnim gelom. Liečba bola príjemná a rychlá. Doporučujem všetkým, velmi sa mi uľavilo...

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz