Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Vzpomínáte na chichotavé mliečko?

06.04.2016, 22:29, Hanak Vera, homeopat

Právě dnes mi pacienti připomněli "chichotavé mliečko". Je to již asi 4 roky, kdy se pacientům na Slovensku toto tělové mléko pro lepší náladu natolik líbilo, že jej nazvali "chichotavým". Dodnes je toto mléčko stále velmi oblíbené, protože přináší velkou psychickou úlevu. 

Také jsem zavzpomínala na referenci od paní Marie a opětovně toto mléčko nazvala "chichotavým". 

Paní Marie napsala dne 16. 10. 2012 : Můj život se začal ubírat zase správným směrem

Mám zdravotní potíže psychického rázu, které se projevují výkyvy nálad, větší citlivostí a vztahovačností. Jsem samoživitelka na rodičovské dovolené. Byla jsem ve fázi totálního vyčerpání, jsem na vše sama, jak na výchovu, péči a veškerou starost o malou. Domácnost jsem s malým dítětem nezvládala, řešila jsem jenom co hořelo. Uvědomovala jsem si, že je to špatně, že něco musím udělat, aby to bylo, jak to má být správně. Již od svých 16 let, teď je mi 36 let, se zajímám o esoteriku a víru. Poznala jsem spousty léčitelů, vyslechla spousty kartářek a rad, co bych měla nebo neměla. Už jsem si myslela, že to takto asi má být, že se v tom budu "plácat" celý život. Kamarádka mi poradila, ať vyzkouším homeopatika. Zakoupila jsem si je v lékárně a nic....Až mi právě tato kamarádka poradila p.Hanákovou, tak jsem si řekla, že snad to konečně klapne. Přinesla jsem si je a vyzkoušela, shodou okolností byla u toho kamarádka a řekla, že v takové pohodě mne ještě neviděla. Použila jsem mýdlo na očištění aury, "chichotavé mléko", mléko na lenost a na energii, no a stal se snad zázrak, zažila jsem obrovské pocity uvolnění a blaženosti, o kterých jsem věděla, že snad existují, bylo to jako dar z nebe. Nyní doma kmitám, mám čisto, uklizeno, cítím se moc dobře, uvolnilo se ze mne napětí, už nejsem nervák a plašák. Moje holčička je klidnější a spokojená, zvládám péči o ni s přehledem. Nyní aktivně hledám práci. Děkuji za tyto dary. Marie 


"chichotavé mliečko" stále stejné, stále účinné a ihned přinášející velkou psychickou úlevu.

 
« Zpět

Mobil 722 714 001 Doručujeme bez omezení Českou poštou a PPL včetně dobírky do 48hodin Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek více info   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.