Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Vzpomínáte na chichotavé mliečko?

06.04.2016, 22:29, Hanak Vera, homeopat

Právě dnes mi pacienti připomněli "chichotavé mliečko". Je to již asi 4 roky, kdy se pacientům na Slovensku toto tělové mléko pro lepší náladu natolik líbilo, že jej nazvali "chichotavým". Dodnes je toto mléčko stále velmi oblíbené, protože přináší velkou psychickou úlevu. 

Také jsem zavzpomínala na referenci od paní Marie a opětovně toto mléčko nazvala "chichotavým". 

Paní Marie napsala dne 16. 10. 2012 : Můj život se začal ubírat zase správným směrem

Mám zdravotní potíže psychického rázu, které se projevují výkyvy nálad, větší citlivostí a vztahovačností. Jsem samoživitelka na rodičovské dovolené. Byla jsem ve fázi totálního vyčerpání, jsem na vše sama, jak na výchovu, péči a veškerou starost o malou. Domácnost jsem s malým dítětem nezvládala, řešila jsem jenom co hořelo. Uvědomovala jsem si, že je to špatně, že něco musím udělat, aby to bylo, jak to má být správně. Již od svých 16 let, teď je mi 36 let, se zajímám o esoteriku a víru. Poznala jsem spousty léčitelů, vyslechla spousty kartářek a rad, co bych měla nebo neměla. Už jsem si myslela, že to takto asi má být, že se v tom budu "plácat" celý život. Kamarádka mi poradila, ať vyzkouším homeopatika. Zakoupila jsem si je v lékárně a nic....Až mi právě tato kamarádka poradila p.Hanákovou, tak jsem si řekla, že snad to konečně klapne. Přinesla jsem si je a vyzkoušela, shodou okolností byla u toho kamarádka a řekla, že v takové pohodě mne ještě neviděla. Použila jsem mýdlo na očištění aury, "chichotavé mléko", mléko na lenost a na energii, no a stal se snad zázrak, zažila jsem obrovské pocity uvolnění a blaženosti, o kterých jsem věděla, že snad existují, bylo to jako dar z nebe. Nyní doma kmitám, mám čisto, uklizeno, cítím se moc dobře, uvolnilo se ze mne napětí, už nejsem nervák a plašák. Moje holčička je klidnější a spokojená, zvládám péči o ni s přehledem. Nyní aktivně hledám práci. Děkuji za tyto dary. Marie 


"chichotavé mliečko" stále stejné, stále účinné a ihned přinášející velkou psychickou úlevu.

 
« Zpět

NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.