Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Vypadávání vlasů se zastavilo používáním šamponu a kondicionéru

05.03.2014, 20:40, pacienti hanaks-homeopathy

Velmi mi pomohl šampon pro krásné a zdravé vlasy, který jsem si u Vás zakoupila. Dříve mi vlasy padaly po chomáčcích. Měla jsem strach, že budu bez vlasů. Začala jsem používat šampon  pro zdravé a krásné vlasy a k tomu kondicionér proti strachu, tak jak jste mi doporučila...


Padání vlasů se zastavilo a vlasy jsou viditelně lepší. Děkuji. Jitka K.

 
 

Související články

 

Jak zastavit padání vlasů?

Dotaz: Dobrý den,mám problém s padáním vlasu.Dva roky se léčím se sníženou,funkcí štít.žlázy.před 4roky mi zemřela mamka,rok po tom jsem se rozvedla,a v té době jsem si všimla že mi hodně padají vlasy.Proto jsem šla k obvodní doktorce aby mi vzala krev tím zjistila tu špatnou štítku.ale už nikdo nechápe jak jsem na to já ,když každý den mám plné ruce vypadaných vlasu.Štítku mám od ledna podchycenou beru každé ráno euthyrox 125,jsou dny kdy je to lepší vlasu si moc nevšímám,nepadají tak moc,ale mám období že jsem opět nešťastná a opravdu už nevím kam jít poprosit o pomoc.proto prosím touto cestou o pomoc Vás!děkuju za možnou pomoc,radu,za cokoli co pomůže zmírnit mé trápení.


Odpověď: Padání vlasů je skutečně velké trápení. Je možné toto padání vlasů zastavit. Je však nutné odstranit stres, vyčerpanost a také strach, který je usazen ve vlasu. Vlas je totiž ukazatelem našeho duševního zdraví. Pokud prožijeme určité trauma, například smrt milované osoby, rozvod aj. nepříjemné stresové situace, pak se tyto informace uloží ve vlasech. Proto také z vlasu je možné odečíst všechny informace o psychickém i fyzickém stavu.
Aby vlasy přestaly padat a opětovně ožily a rostly, tak Vám doporučuji začít používat šampon Caffeine s Hanak's Homeopathy informacemi, nebo najít osobní lék proti padání vlasů. 
Je potřeba si uvědomit, že padání vlasů je výsledkem nahromaděného stresustrachu a vyčerpanosti.  Vyhledání osobního léku je vždy založeno na odstranění příčiny padání vlasů. U každého člověka je příčina padání vlasů jiná, proto je nutné najít osobní lék, či více léků, které umí padání vlasů ihned zastavit, vlasy povzbudit k růstu a regeneraci. Průměrná cena léku je 100,-Kč.  

 

Šampon na vlasy mi upravil vlasy

Váš šampon na vlasy mi velmi vlasy upravil. Mám je nyní pevnější a živější. Navíc mi šamon velmi příjemně voní po celý den...

 
« Zpět

Vše skladem,dodání do 24.hodin.

 

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.