Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Vypadávání vlasů - častý problém již mladých lidí trávících čas u počítače

13.03.2014, 08:54, Hanak Vera, homeopat

Vypadávání vlasů již není problémem starších lidí, ale stále více dochází k velké ztrátě vlasů u lidí mladých, trávících čas u počítače. Vlasy jsou nejprve oslabeny, později dochází k postupnému vypadávání a posléze k celkové ztrátě všech vlasů. Proto je nutné se preventivně chránit proti neviditelnému záření, které způsobuje nejenom ztrátu vlasů, ale oslabuje celý organismus. Mladí lidé pak trpí totální vyčerpaností a jejich obranný systém se hroutí. Mají oslabenou imunitu.....


a jejich tělo není schopno čelit nemocem. Imunitní systém přestává fungovat, což vyvolává celou řadu velmi závažných nemocí. Pokud se pacient léčí pomocí antibiotik, kortikoidů apod., tělo dostává ještě další zátěž a nemoci se opakují a stávají se chronickými, mnohdy pak těžce léčitelnými. 

Pro udržení zdraví a zachování zdravého genetického kódu je tisíckrát lepší prevence, než léčba již vzniklých potíží. Prevence není složitá, stačí si uvědomit závažnost neviditelného záření a každodenně se chránit.

Hanáková Věra, homeopat

 
« Zpět

 60% sleva na 50ks gelů PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.