Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Vypadávání vlasů - častý problém již mladých lidí trávících čas u počítače

13.03.2014, 08:54, Hanak Vera, homeopat

Vypadávání vlasů již není problémem starších lidí, ale stále více dochází k velké ztrátě vlasů u lidí mladých, trávících čas u počítače. Vlasy jsou nejprve oslabeny, později dochází k postupnému vypadávání a posléze k celkové ztrátě všech vlasů. Proto je nutné se preventivně chránit proti neviditelnému záření, které způsobuje nejenom ztrátu vlasů, ale oslabuje celý organismus. Mladí lidé pak trpí totální vyčerpaností a jejich obranný systém se hroutí. Mají oslabenou imunitu.....


a jejich tělo není schopno čelit nemocem. Imunitní systém přestává fungovat, což vyvolává celou řadu velmi závažných nemocí. Pokud se pacient léčí pomocí antibiotik, kortikoidů apod., tělo dostává ještě další zátěž a nemoci se opakují a stávají se chronickými, mnohdy pak těžce léčitelnými. 

Pro udržení zdraví a zachování zdravého genetického kódu je tisíckrát lepší prevence, než léčba již vzniklých potíží. Prevence není složitá, stačí si uvědomit závažnost neviditelného záření a každodenně se chránit.

Hanáková Věra, homeopat

 
« Zpět

Vše skladem, dodání do 24-48 hodin.

E-shop - prestižní léčba, homeopatika

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

POMOC PŘÁTELŮM


Máte nějaké své přátele, kteří potřebují pomoci? Pokud ano, můžete zde zadat jejich e-maily a já vám pošlu dárek - Ebook zdarma a další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu.  Napište mi vše od on-line ordinace