Vyléčila jsem si ekzém, který jsem měla 23let

18.04.2017, 23:33, pacienti hanaks-homeopathy

Neuvěřitelné pro mne bylo, kdy mi ekzém, který jsem měla 23 let, zmizel - vyléčil se. Už v druhé lekci kurzu homeopatické detoxikace  jsem pozorovala velké zlepšení, a pak jsem si ještě zakoupila Vaši dobrou mastičku. Ekzém se doslova vytratil. Jsem z této změny po 23 letech velmi nadšená, protože mi ekzém skutečně moc vadil...


Irena Kovačovičová, pacientka

 
« Zpět

Proti bolesti yes

AKCE Pro školáky  

AKCE na chytré mastičky

DÁREK za nákup

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.