Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Včera bylo extrémní horko a řešili jste nejvíce JAK SE ZCHLADIT A CO SI VZÍT PROTI POCENÍ

12.06.2019, 10:19, Hanak Vera, homeopat

U bazénu by bylo lépe, ale jak se ochladit jinak?
To jste dnes hodně řešili, protože včerejších 31 stupňů Celsia utahalo všechny. Vyvolalo hromadné pocení, bolesti hlavy, přehřátí organismu a celou řadu nevolností z přehřátí.


Během dne jsme nadměrnou horkost řešili ochlazujícím sprchovým gelem, který je super použít také před spaním. Je lepší, než užívání homeopatických léků, ale to již víte a gely používáte raději.

 


Máte nějaké dotazy na tento gel? Napište do komentáře.


Jak tento gel používám?...
Sprchový gel používám ve sprše a kdykoliv - třeba jen kapičku na dekolt, když se chci z nadměrného vedra příjemně ochladit.
Používám ovšem také tělové mléko proti letním infekcím - to používám 3x denně - stačí malá kapka na spánky, aby na mne nevlezla žádná infekce z bazénů či upocených veřejných prostor!
Mléko a gel mne nikdy nezklamalo a doporučuji všem, kteří v létě trpí nadměrným horkem, infekcemi, záněty... nebo si nechtějí z bazénů a veřejných prostor sebou přinést nehtovou plíseň, bradavice a další kožní potíže.


 
« Zpět


Diskuse: "Včera bylo extrémní horko a řešili jste nejvíce JAK SE ZCHLADIT A CO SI VZÍT PROTI POCENÍ"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

 60% sleva na 50ks gelů PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.