Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Toner ŽIVÁ VODA nám velmi pomáhá

12.02.2014, 13:31, pacienti hanaks-homeopathy

Měla jsem možnost mezi prvními pacienty vyzkoušet nový toner - živou vodu. Paní Hanáková mi toner připravila na zvládnutí zkoušek na VŠ a také pro zvládnutí velkého objemu domácích prací . Toner jsem používala pravidelně a mohu říci, že jinak bych asi nedokázala zvládnout vše a v takovém rychlém tempu a stresu. Dětem jsem také nastříkala toner na tělo


před odchodem do školky a školy, aby byly odolné vůči nemocem a rýmě ve školním prostředí. Holky byly v pohodě, ačkoliv jindy měli stále rýmu, několikrát za sebou teplotu. Po použití toneru jsou zdravé. Toner jsem si oblíbila, stejně jako i jiné produkty, které nás již mnohokrát zachránily před nemocemi. Je nám fajn a děkujeme. Pacientka Jitka I.
 

 
« Zpět

UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.