Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Připravuji...

 

 

Šampon proti vypadávání vlasů je výborný

09.02.2014, 16:32, pacienti hanaks-homeopathy

Viděla jsem na vlastní oči výsledek při používání Vašeho šamponu na vlasy proti vypadávání vlasů. Výsledek je nepopsatelně výborný. Tak krásné vlasy...


Ráda bych jej také vyzkoušela, neboť mi do dnešní doby žádný jiný šampon nepomohl. Prosím pošlete mi jej raději hned 2x. Děkuji

 
 

Související články

 

Detoxikační emulze pomáhá pro růst vlasů

Trpěla jsem padáním vlasů, obávala jsem se plešatosti. Po sprchové detoxikační emulzi mi za pár dnů vlasy přestaly padat a za dva měsíce mi pak začaly růst zcela nové vlasy a řasy. Kdybych emulzi nepoužila včas, neměla bych nyní již žádné vlasy....

 

Jak léčí vlasový kondicionér?

Zajímá mne, jak léčí vlasový kondicionér.  Pacientka.

 

Vlasový kondicionér léčí tím způsobem, že léčebná informace se k Vám dostává ihned po použití kondicionéru. Jakmile si umyjete vlasy šamponem, tak vetřete malé množství léčivého kondicionéru do vlasů. Pokud si vlasy nemyjete každý den, můžete vlasový kondicionér použít  na suché vlasy. Jsou pak lesklejší a poddajnější. Po celý den pak máte léčivou specifickou archetypální informaci přímo ve vlasech. Vaše podvědomí tuto informaci přijímá, a tudíž působí na Vás. 

Vlasovým kondicionérem můžete vyléčit: 

- depresi

- totální vyčerpanost

- odstranit starosti a různé formy denních strachů

- odstranit otupělost mysli a posílit mozek k jasnému myšlení a učení

- nebo můžete použít speciální léčivý kondicionér 4 v 1 pro 

 - zajistit si čistou a zdravou auru - chránit se před negativními energiemi.


- pro vyšší osobní sebevědomí
- pro vyšší odvahu a nebojácnost dosáhnou svých cíly
- pro osobní vytrvalosti
- pro více životní energie k realizaci svých cílů

 

Jak zastavit padání vlasů?

Dotaz: Dobrý den,mám problém s padáním vlasu.Dva roky se léčím se sníženou,funkcí štít.žlázy.před 4roky mi zemřela mamka,rok po tom jsem se rozvedla,a v té době jsem si všimla že mi hodně padají vlasy.Proto jsem šla k obvodní doktorce aby mi vzala krev tím zjistila tu špatnou štítku.ale už nikdo nechápe jak jsem na to já ,když každý den mám plné ruce vypadaných vlasu.Štítku mám od ledna podchycenou beru každé ráno euthyrox 125,jsou dny kdy je to lepší vlasu si moc nevšímám,nepadají tak moc,ale mám období že jsem opět nešťastná a opravdu už nevím kam jít poprosit o pomoc.proto prosím touto cestou o pomoc Vás!děkuju za možnou pomoc,radu,za cokoli co pomůže zmírnit mé trápení.


Odpověď: Padání vlasů je skutečně velké trápení. Je možné toto padání vlasů zastavit. Je však nutné odstranit stres, vyčerpanost a také strach, který je usazen ve vlasu. Vlas je totiž ukazatelem našeho duševního zdraví. Pokud prožijeme určité trauma, například smrt milované osoby, rozvod aj. nepříjemné stresové situace, pak se tyto informace uloží ve vlasech. Proto také z vlasu je možné odečíst všechny informace o psychickém i fyzickém stavu.
Aby vlasy přestaly padat a opětovně ožily a rostly, tak Vám doporučuji začít používat šampon Caffeine s Hanak's Homeopathy informacemi, nebo najít osobní lék proti padání vlasů. 
Je potřeba si uvědomit, že padání vlasů je výsledkem nahromaděného stresustrachu a vyčerpanosti.  Vyhledání osobního léku je vždy založeno na odstranění příčiny padání vlasů. U každého člověka je příčina padání vlasů jiná, proto je nutné najít osobní lék, či více léků, které umí padání vlasů ihned zastavit, vlasy povzbudit k růstu a regeneraci. Průměrná cena léku je 100,-Kč.  

 

Šampon na vlasy mi upravil vlasy

Váš šampon na vlasy mi velmi vlasy upravil. Mám je nyní pevnější a živější. Navíc mi šamon velmi příjemně voní po celý den...

 
« Zpět

Nejoblíbenější detoxikace proti bolesti v akci se slevou 13%

Všechny produkty expedujeme

do 24 hodin.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.