Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Šampon proti vypadávání vlasů je výborný

09.02.2014, 16:32, pacienti hanaks-homeopathy

Viděla jsem na vlastní oči výsledek při používání Vašeho šamponu na vlasy proti vypadávání vlasů. Výsledek je nepopsatelně výborný. Tak krásné vlasy...


Ráda bych jej také vyzkoušela, neboť mi do dnešní doby žádný jiný šampon nepomohl. Prosím pošlete mi jej raději hned 2x. Děkuji

 
 

Související články

 

Detoxikační emulze pomáhá pro růst vlasů

Trpěla jsem padáním vlasů, obávala jsem se plešatosti. Po sprchové detoxikační emulzi mi za pár dnů vlasy přestaly padat a za dva měsíce mi pak začaly růst zcela nové vlasy a řasy. Kdybych emulzi nepoužila včas, neměla bych nyní již žádné vlasy....

 

Jak léčí vlasový kondicionér?

Zajímá mne, jak léčí vlasový kondicionér.  Pacientka.

 

Vlasový kondicionér léčí tím způsobem, že léčebná informace se k Vám dostává ihned po použití kondicionéru. Jakmile si umyjete vlasy šamponem, tak vetřete malé množství léčivého kondicionéru do vlasů. Pokud si vlasy nemyjete každý den, můžete vlasový kondicionér použít  na suché vlasy. Jsou pak lesklejší a poddajnější. Po celý den pak máte léčivou specifickou archetypální informaci přímo ve vlasech. Vaše podvědomí tuto informaci přijímá, a tudíž působí na Vás. 

Vlasovým kondicionérem můžete vyléčit: 

- depresi

- totální vyčerpanost

- odstranit starosti a různé formy denních strachů

- odstranit otupělost mysli a posílit mozek k jasnému myšlení a učení

- nebo můžete použít speciální léčivý kondicionér 4 v 1 pro 

 - zajistit si čistou a zdravou auru - chránit se před negativními energiemi.


- pro vyšší osobní sebevědomí
- pro vyšší odvahu a nebojácnost dosáhnou svých cíly
- pro osobní vytrvalosti
- pro více životní energie k realizaci svých cílů

 

Šampon na vlasy mi upravil vlasy

Váš šampon na vlasy mi velmi vlasy upravil. Mám je nyní pevnější a živější. Navíc mi šamon velmi příjemně voní po celý den...

 
« Zpět

Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.