Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

S Vašimi výrobky jsem moc spokojená...

06.05.2016, 12:44, pacienti hanaks-homeopathy

S Vašimi výrobky jsem moc spokojená, menstruaci mám místo 14 dnů 7 dnů a už není tak silná jak byla, to je prostě zázrak. Doktor mi nedokázal pomoct, nebo spíš nebyl u něho moc zájem. Trpěla jsem ovulačními bolestmi a špiněním, minulý měsíc už bylo vše v pořádku. Uvidíme tento měsíc jestli opravdu nic nepříjde. Už nejsem tak vystresovaná jako každý měsíc, když jsem měla tyto problémy. Používám od Vás kromě mlíčka na silnou menstruaci i detoxikaci od rtuti a balíček na imunitu...


Nevím ale, který z těchto výrobků mi pomohl na ovulační problémy. Tento problém jsem Vám při konzultaci neuváděla. Používám také balíček, který jste pro mě připravila a to na vysoký oční tlak a hormonální nerovnováhu. Zatím jsem nebyla na měření, tak Vás budu informovat až po kontrole, zda je nějaké zlepšení. Dcerka se jinak drží, od doby kdy používáme mlíčka, tak je zatím zdravá i kdy už několikrát prochladla, nikdy z toho nic nebylo. Jindy to odnesla teplotou a rýmou. Tak doufám, že nám to vydrží. Chci Vám moc poděkovat za pomoc a ochotu.
Mějte hezký den G. Z.

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz