Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

S Vašimi výrobky jsem moc spokojená...

19.01.2038, 04:14, pacienti hanaks-homeopathy

S Vašimi výrobky jsem moc spokojená, menstruaci mám místo 14 dnů, 7 dnů a už není tak silná, jak byla. To je prostě zázrak. Doktor mi nedokázal pomoct, nebo spíš nebyl u něho moc zájem. Trpěla jsem ovulačními bolestmi a špiněním, minulý měsíc už bylo vše v pořádku. Uvidíme tento měsíc, jestli opravdu nic nepříjde. Už nejsem tak vystresovaná, jako každý měsíc, když jsem měla tyto problémy. Používám od Vás kromě mlíčka na silnou menstruaci i detoxikaci od rtuti a balíček na imunitu...

Nevím ale, který z těchto výrobků mi pomohl na ovulační problémy. Tento problém jsem Vám při konzultaci neuváděla. Používám také balíček, který jste pro mě připravila, a to na vysoký oční tlak a hormonální nerovnováhu. Zatím jsem nebyla na měření, tak Vás budu informovat až po kontrole, zda je nějaké zlepšení. Dcerka se jinak drží, od doby kdy používáme mlíčka, tak je zatím zdravá, i kdy už několikrát prochladla, nikdy z toho nic nebylo. Jindy to odnesla teplotou a rýmou. Tak doufám, že nám to vydrží. Chci Vám moc poděkovat za pomoc a ochotu.
Mějte hezký den Gita. Z.


 
« Zpět

Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.