Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Pomoc proti chronické únavě a přepracovanosti

24.01.2013, 21:00, pacienti hanaks-homeopathy

Chronická únava a přepracovanost mne trápila již 4 roky. Pořád jsem se nutila do práce, ačkoliv se mi vůbec nechtělo. Neměla jsem již téměř žádnou energii a byla jsem často nemocná. Čím více jsem se snažila přemáhat a pracovat, tím více jsem byla unavená. Dostala jsem se až do bodu, kdy jsem se ráno nedokázala přinutit vstát a cokoliv dělat. Únava mne pronásledovala a pak následovala nespokojenost, rozladěnost, později i doslova lítost. Kamarádka mi dala na Vás kontakt a já vyzkoušela homeopatické pleťové (tělové)mléko proti únavě a začala jsem také používat oblíbený ranní sprchový gel. Můj stav se vylepšil, cítím se nyní velmi dobře...


Nyní mám více energie, vstávání mi nedělá potíže. Kamarádka mi říká, že jsem úplně k nepoznání. Změny si povšimli i další lidé, kteří mne znali věčně unavenou a smutnou. Táňa M.

 
 

Související články

 

Proti ranní únavě pomáhá oblíbený ranní sprchový gel pro lehké vstávání

Dotaz paní Jany:: Dobrý den, mám takový problém. Ráno se mi velmi těžce stává. Jsem již ráno velmi unavená, mám těžké nohy a po celý den jsem také navíc velmi vyčerpaná. Co je proti této ranní a celodenní únavě?


Hezký den paní Jano,
na Vaše potíže s ranní únavou Vám doporučuji ihned ráno použít homeopatický sprchový gel - oblíbený pro ranní stávání. Obsahuje specifickou archetypální informaci pro lehké vstávání, proti lenosti a pocitům unavených nohou. Po použití se budete cítit velmi příjemně a svěže. Po celý den pak nebudete unavená, ale naopak - velmi čilá a aktivní. Vřele doporučuji, homeopatický sprchový gel příjemně voní a účinkuje okamžitě.

 

Proti vyčerpání organismu mi nejvíce pomohla dobrá mastička

Nejvíce mi pomohla dobrá mastička proti vyčerpání organismu. Vyzkoušela jsem různé léky, ale nic mi tak nepomohlo, jako dobrá mastička. Je skutečně...

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz