Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Pleťové mléko na podporu otěhotnění

01.05.2014, 21:13, pacienti hanaks-homeopathy

Dobrý den, před nedávnem jsem si od vás koupila pleťové mléko na podporu otěhotnění a na játra, zezačátku jsem je užívala současně, od začátku dubna jsem dopoužívala to na podporu otěhotnění a zdá se, že jsem v tom :) ...


..

Mléčko působí velmi rychle. Gratuluji.

 
 

Související články

 

Rtuť v těle je příčinou neplodnosti

Řtuť v těle způsobuje neplodnost, rtuť se naváže na spermie a vytvoří se imunitní reakce vůči samotným spermiím. Pro léčbu neplodnosti je tedy detoxikace organismu přímo nutná.

Více najdete zde:http://www.hanaks-homeopathy.cz/otrava-rtuti/

 

Detoxikace - detoxikační emulze mi pomohla otěhotnět

Dlouhodobě jsem měla potíže s otěhotněním. Vyzkoušela jsem celou řadu léčiv, s manželem jsme absolvovali během 10 let přemíru vyšetření, léčení, ale početí se stále nedařilo.  Už jsem se s mateřstvím chtěla nadobro rozloučit, byla jsem nešťastná.... dokážete si to jistě představit.

Pak však přišla teta s nápadem, že slyšela od své známé, že léčíte neplodnost detoxikací organismu. Tak jsme to vyzkoušeli a povedlo se. Po 3 měsíčním sprchováním jsem byla těhotná. Považovala jsem to za něco, co nelze pochopit. Proč mi nikdo jiný nedokázal pomoci? ...

 

Dočkala jsem se těhotenství

 Dobrý den, chci Vám moc poděkovat, po Vaší radě jsem se nyní po 4 letech konečně dočkala a jsem v 7 týdnu těhotenství. Takže jsem krásně  zhubla 5 kg a teď jdou kila opět nahoru, ale podstatné je, že se to konečně povedlo, jsem nesmírně šťastná.
 

 

Jak podpořit otěhotnění? Pomoc k otěhotnění.

Dobrý den, existují nějaké homeopatika na otěhotnění? Co mohu dělat, abych se dočkala miminka?

Jak se dočkat miminka? Co udělat pro podporu otěhotnění?

Před plánovaným těhotenstvím je nutné detoxikovat organismus, především od rtuti, která způsobuje neplodnost a potraty.

Pro podporu otěhotnění se nejvíce osvědčilo homeopatické pleťové mléko pro podporu otěhotnění. Je příjemné a používá se před plánovaným těhotenstvím. Podporuje ženskou plodnost díky  nastolení rovnováhy v těle (jin-jang). Dosažení této rovnováhy je pro početí přímo nutností.

Problémem většiny žen je nízká hladina jejich ženské energie, nebo velmi zanesený organismum odpadními toxiny. Problém neplodnosti však postihuje i muže, u kterých je v těla velké množství toxinů, způsobujících neplodnost.

Pokud u ženy převažuje mužská energie, která není přijímací, tudíž nemůže dojít k oplodnění. Je tedy nutné změnit i vnitřní energii. Aby došlo k oplodnění, musí mít žena dostatek ženské  - přijímací a také udržovací energie. Pro zvýšení ženské energie pomáhá homeopatické pleťové mléko pro zvýšení ženské  přijímací a udržovací energie. Toto homeopatické pleťové mléko se používá 3x denně před plánovaným početím.

Dále pro zdárné početí je nutné, aby nebyl organismus zanesený toxiny, které způsobují neplodnost. K léčbě neplodnosti pak slouží homeopatické pleťové mléko proti neplodnosti . Je určeno pro ženy i pro muže.

Dalším problémem, který brání úspěšnému početí je vnitřní apatie, kdy se žena bojí přijmout zodpovědnost, má strach a bojí se změn, které přicházejí s novým životem. Změny se týkají jak vzhledu (například strach ze ztráty současné váhy), tak změn po narození dítěte - mateřská dovolená, nové existenční nároky apod. V tomto případě velmi pomáhá homeopatické pleťové mléko, které odstraňuje apatii a pomáhá přijetí zodpovědnosti pro úspěšné otěhotnění

Současně je nutné mít dostatek vnitřní energie, je nutné odstranit jakoukoliv vyčerpanost. Pokud je totiž žena sama vyčerpaná a nemá dostatek energie pro sebe, pak její oslabené tělo nemůže udržet další život. Žena musí mít dostatek síly pro růst plodu, pro porod a kojení. Proti vyčerpanosti se velmi osvědčilo homeopatické pleťové mléko proti vyčerpanosti a homeopatická koupelová sůl pohoda - pro klidný spánek a pohodu.

Chcete řešení šité přímo na míru? HANAK'S**** WOMEN - LIFE: Luxusní parfém, který Vám dodá informaci ženskosti pro úspěšné početí miminka. Nádherná vůně spojená s úžasnými účinky tohoto parfému vytvořená přímo na míru pro každou ženu, toužící po krásném a zdravém dítěti.

 
« Zpět

NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.