Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Paní Blance pomohlo homeopatické léčení

02.10.2018, 10:53, pacienti hanaks-homeopathy

24.4.2018 napsala paní Blanka do on-line ordinace: Mám 72 let a cítím se celkově v pohodě. Trápi mě jen ranni kašel a bolest lumbalni páteře, kdyby se to dalo odstranit, bylo by to výborné. Dekuji za radu

A jaký měla paní Blanka výsledek?

16.7.2018 napsala: Musím se priznat, že jsem moc neverila tomuto lečení, ale mylila jsem se. Používam mleko proti kasli, mam chronickou bronchitidu, a večer a ráno jsem musela pozivat atrovent sprey. Už nemusim.

29.7.2018 napsala:  Po měsíční detoxikaci se skutečně cítím lépe, psychicky i fyzicky. Cítím se lehce a klidně. Děkuji. 

 

Dnes v 9.54hod napsala: Dobrý den. Po homeopatickém lečení se citim dobre, klidnejsi, aktívnejší, bez bolesti a analgetik. Dekuji


 
« Zpět

Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.