Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Nemohu si vynachválit produkty proti vyčerpání

12.03.2013, 19:44, pacienti hanaks-homeopathy

Příjemný večer paní Hanáková, nemohu si vynachválit produkty, které jste mi doporučila proti vyčerpání.

Používám homeopatické pleťové (tělové) mléko proti vyčerpání, natírám se 3x denně a ihned ráno po probuzení používám šampon a kondicioner proti vyčerpání. Všechny produkty se mi líbí.

Výborný je kondicionér, cítím energii přímo na hlavě, také jeho vůni po celý den. Asi se mi nejvíce osvědčil, líbí se mi jeho vůně a použití.


Dříve jsem byla vyčerpaná již v 11.00 hod v práci - lékárně. Při kontaktu se zákazníky jsem byla dost často vyčerpaná. Nyní jsem v chřipkovém období byla zdravá, silná a vitální, což si myslím, že je to spojeno s používáním Vašich produktů. Doporučila jsem Vás i kolegům. Děkuji.. Mgr. Jana K.

 
 

Související články

 

Proti vyčerpání organismu mi nejvíce pomohla dobrá mastička

Nejvíce mi pomohla dobrá mastička proti vyčerpání organismu. Vyzkoušela jsem různé léky, ale nic mi tak nepomohlo, jako dobrá mastička. Je skutečně...

 

Proti vyčerpanosti mi od Vás pomáhá vlasový kondicionér

Hezký večer, velmi mi proti vyčerpanosti pomáhá od Vás vlasový kondicionér. Používám jej ihned ráno po probuzení. Vlasi mi po kondicionéru příjemné voní. Když jej použiji, cítím mnoho energie. Najednou pro mne není nic překážkou. Zbavuje mne totálního vyčerpání, které jsem jinak pociťovala snad neustále.

 

Proti vyčerpanosti pomáhá ochrana a posílení aury a také homeopatické pleťové mléko PROTI VYČERPANOSTI.

Citim sa bez energie,vycerpana,vyhoreta,neviem sa tesit z pozitivnych veci v mojom zivote a prestavaju ma bavit moje dlhorocne konicky.Som nestastna, nebavi ma chodit vecer von s kamoskami-trapi ma,ze sa uz neviem uvolnene zabavat a zit ako normalny bezny mlady clovek,ptreto sa radsej od spolocnosti izolujem.Mam pocit,ze som zablokovana.Mirka

 

Odpověď: Hezký den paní Miroslavo,

máte skutečně velmi mnoho potíží, které ovšem můžete postupně jeden po druhém odstranit za pomocí homeopatických pleťových mlék. Udělala jsem Vaši diagnózu a v současné době nejvíce potřebujete

1. Posílit a ochránit své energetiké pole (auru) aby Vám ještě ten zbyteček energie neutíkal pryč. Jste nyní velmi oslabená a téměř bez energie. Doporučuji Vám ihned začít používat homeopatické pleťové mléko PROTI VYČERPANOSTI. To Vám ihned dodá nutnou energii. Je zde: http://www.hanaks-homeopathy.cz/e-shop/vycerpanosti/

 

Dále jste přestala vyhledávat společnost, protože energie druhých lidí Vás ještě více oslabuje. Máte narušenou auru a tím na Vás přechází všechny negativní energie od druhých lidí. Pobyt ve společnosti je pak pro Vás doslova ubíjející. Nutně potřebujete svou auru posílit a chránit tak své energetické pole, aby Vás okolí ještě více neoslabovalo a aby Vám Vaše vlastní energie neutíkala. K posílení aury a k vytvoření zdravého energetického pole Vám doporučiji používat homoepaticko kosmetiku, která chrání energetické pole:

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz