Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Následky očkování odstraní tělové mléko a sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci

10.01.2014, 21:23, Hanak Vera, homeopat

Děti po očkování jsou mnohem více náchylnější k různým nemocem a dostavují se u nich celá řada nemocí a psychických potíží, jako jsou deprese, strach, noční můry, neklid, ale také např. šilhání, koktání, nesoustředěnost, častější infekce.... Pokud se zhorší zdravotní stav, je nutné pomoci dětem opět ke zdraví a radosti. Sprchový gel připravený s infrormací pro detoxikaci pomůže dětem zbavit se nepříznivých následků po očkování. Posílí jejich organismus, odstraní různé psychické potíže - strachy, deprese, pomůže dětem ke klidu, pohodě, radosti a klidnému spánku....


Je to sice dražší gel, ale pro děti velmi příjemný a účinný. Bez vedlejších účinků - zcela bezpečný. Doporučuji po očkování provést jednu detoxikační kůru pomocí sprchového gelu s informací pro detoxikaci a tělového mléka s informací pro odstranění následků po očkování.

Tyto dva prudkty (sprchový gel a tělové mléčko) dětem pomohou dostat se z potíží velmi rychle a bezpečně. 

 
 

Související články

 

Detoxikace mi pomohla zbavit se hned několika vážných zdravotních potíží

 Velmi jsem byla spokojena s detoxikací sprchovým gelem. Zbavila mne hned několika vážných zdravotních potíží. Po čtrnácti dnech jsem se zbavila alergie, která u mne byla od mých 17let. Za další týden mi zmizela migréna, kterou jsem trpěla také několik let....
Ekzém se začal viditelně léčit a vyléčil se za 4 týdny. Každý den jsem sprchový gel používala. Nyní jsem bez potíží. Nemoci se vyléčily. Děkuji a fandím Vám. Magdalena K. Holešov

 

Detoxikace organismu je velmi léčivá

Detoxikace organismu je velmi léčivá. Používala jsem detoxikační sprchovou emulzi čtrnáct dní a již za tuto krátkou dobu jsem měla energie na rozdávání. Cítím a vidím, jak se mé tělo regeneruje, vyhlazují se mi dokonce i vrásky.... super....

 

Detoxikace přináší zdraví, energii, vitalitu

ÚČINNÁ DETOXIKACE ORGANISMU

Detoxikace navrací lidem zdraví, energii i vitalitu. Pacientům přináší úlevu od celé řady zdravotních potíží, posiluje jejich vnitřní energii a vitalitu. Zbavuje špatné nálady, léčí deprese a různé psychické potíže. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak se rychle dostat do psychické i fyzické pohody....

 

Detoxikační emulze je příjemná, naše děti si ji oblíbily

Naše děti mají moc rády Vaši homeopatickou sprchovou emulzi (sprchový gel). Doporučila jste nám ji pro vyčištění organismu   - proti kožním potížím (Evičce) a proti strachu (Marečkovi). Moc se jim koupání s emulzí líbí. Příjemně voní, kůže je krásná, léčí se....

 

Detoxikační sprchový gel je super..

Dobrý den, paní Hanáková.... Chci Vám jenom napsat, že detoxikační sprchový gel je super. Těším se každý večer na sprchu, ve které zároveň zrelaxuji. Normálně si trošku naliji do dlaně a klasickým způsobem se namydlím a smyji...  

 

Detoxikační emulze (sprchový gel) je vhodná pro léčbu deprese

Dlouhotrvající deprese vyléčila až sprchová emulze. Moc díky, je příjemná a po vysprchování se vždy cítím překvapivě dobře. Deprese mne trápily již 5 let. Léčila jsem se, ale po aplikaci léků jsem se cítila bez svého vlastního cítění, jen tlumená, bez radosti. Sprchová emulze mi vyčistila organismus a vrátila mne do života...

 

Příjemná homeopatická detoxikace léčí bolesti kloubů a má příznivý vliv na hubnutí

Již měsíc používám příjemnou detoxikaci a tentokrát se opravdu něco děje.Již po 14ti dnech mne téměř přestal bolet kyčelní kloub,ustala bolest v lýtku(křečové žíly),nemám chuť na čokoládu a váha mi začíná klesat.Sice jsou to teprve 2kg,ale i to je krásné.... 

 

Detoxikační sprchový gel pomáhá velmi rychle

Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zotavila po dlouhodobé nemoci jen používáním sprchového gelu pro detoxikaci. Za 14 dní jsem byla zcela jiný člověk. Předtím  bez energie, samé zdravotní potíže. Po  sprchování ve sprchovém gelu se začali potíže postupně jedna za druhou odstraňovat. Přitom jsem měla pořád dobrou náladu a léčba se mi moc líbila....

 

Léčba rozsáhlých zdravotních potíží léčivou homeopatickou detoxikační emulzí

Hezký večer paní Milotová,
po provedené diagnóze Vám sděluji, že je nutné ihned začít s pečlivou detoxikací organismu pomocí léčivé homeopatické detoxikační sprchové emulze, aby nedošlo k mnohem vážnějším zdravotním potížím. Vaše potíže jsou v současné době velmi rozsáhlé. Homeopatická detoxikační emulze ovšem umí odstranit celou řadu Vašich potíží, aniž byste musela polykat řadu léků (velmi drahých). Je ovšem nutné, abyste detoxikační emulzi používala 1x denně společně s léčivým homeopatickým pleťovým mlékem na posílení činnosti jater. To je nutné, to velmi potřebujete. Detoxikací se zbavíte bolestí hlavy, depresí, vyčerpanosti, různých strachů, smutků.... Vyléčí se nejenom tělo, ale také se výrazně zlepší psychický stav. Po detoxikaci budete v pohodě. Detoxikační sprchovou emulzi si objednejte přímo na stránkách společně s mlékem na posílení činnosti jater. Odkaz je zde:
http://www.hanaks-homeopathy.cz/e-shop/detoxikace/
http://www.hanaks-homeopathy.cz/product/homeopaticke-pletove-mleko-pomoc-pro-posileni-cinnosti-jater-pri-detoxikaci-50ml-272/ 

 

Na alergii jedině homeopatickou detoxikací organismu, jinak se alergie nevyléčí

Alergii je možné zcela vyléčit jen důkladnou detoxikací organismu. Příčinou alergie je totiž zanesený organismus a proto je nutné odstranit příčinu nemoci - tedy důkladně vyčistit tělo od toxických látek a těžkých kovů. Pro důkladnou detoxikaci je na internetu celá řada produktů, bohužel ne všechny účinkují zcela správně. Já osobně mám vyzkoušeno, že na odstranění všech toxinů (hlavně těžkých kovů) zabírá homeopatická detoxikace - DETOXIKAČNÍ SPRCHOVÁ EMULZE . Bylinky nedokáží zcela vyloučit těžké kovy, pomáhají, ale v porovnání s homeopatickou léčivou emulzí, jen velmi omezeně.

Homeopatická detoxikační emulze účinkuje v celé šíři. Je na přírodní bázi, vhodná i pro kojence, děti, dospělé, seniory, těhotné ženy. Velmi příjemná léčba formou každodenní sprchy (koupele). 

DETOXIKACE

DETOXIKAČNÍ LÉČIVÁ SPRCHOVÁ EMULZE

 

Pacientům velmi pomáhá detoxikační emulze

Detoxikační emulze mi velmi pomohla. Připravila jste mi ji v srpnu  a již v září jsem měla vyléčenou boreliozu, kožní potíže zmizely - akné již žádné a velmi se mi upravily vlasy. Vlasy jsou husté a přestaly padat. Jsou lesklejší, zuby...

 

Za měsíc sprchování detoxikační emulzí se vše může zázračně vyléčit. Nemusíte roky navštěvovat lékaře.

Dobrý den, jsem Vaší velmi spokojenou pacientkou. Léčila jsem se detoxikační sprchovou emulzí. Noční mrtvění rukou je pryč, dobře spím, mám lepší pleť a spoustu energie. Nevím, proč jsem 2 roky chodila bez výsledku po doktorech, když za 1 měsíc sprchování tak příjemným prostředkem se může vše až zázračně vyřešit.  

 

Následky očkování vyléčila homeopatie

Po očkování byla moje dcera jako vyměněná. Plakala pro každou hloupost, vztekala se, nedokázala klidně spát, měla i noční můry. Bylo to nesnesitelná změna. Nevěděla jsem si s ní rady, až mi kamarádka poradila homeopatii. Hledala jsem pomoc na internetu a dočetla jsem se o Vaší léčbě a dále jsem četla jen samou chválu. Moc mne to nadchlo a také jsem vyzkoušela Vaši detoxikační sprchovou emulzi a sprchovala jsem dceru každý den. Po třech dnech byla opět klidnější, spala velmi dobře a po týdnu se přestala zlobit....

 

Šilhání, strach, zlost a další potíže vzniklé následkem očkování

Váš dotaz: Dobrý den, prosím vás môžete mi pomôcť nájsť a určiť užívanie- nejaký homeopatický liek na strabizmus pre 4ročné dievčatko, ktoré pozorujeme od malička,nie je to vo veľkej miere, obe očká jej zabiehajú dovnútra. Väčšinou je veselá, spieva, maľuje a tancuje, ale vie byť aj nahnevaná, nafúkaná a s nikým sa nechce rozprávať,urazená, hanblivá, bojí sa duchov, máva nočné mory. Nechcem to riešiť okuliarmi ani zakrývaním zdravého oka, viem, že to nebude chcieť nosiť, lebo je tvrdohlavá….Dakujem za pomoc.

 

Odpověď.

 
většinou se potíže se šilháním objevují jako následek očkování, stejně jako např. hněv, zlost, ale také různé formy strachu... Doporučuji tedy nejprve provést důkladnou detoxikaci organismu, aby se z těla vyloučily toxiny po očkování a tím odezněly Vámi popisované potíže 4 ročního děvčátka. Je to sice dražší léčba, ale velmi příjemná a účinná. Vyléčí se tím všechny vnitřní orgány, získá více energie, více radosti a zbaví se různých nepříjemných emocí - strachů, nespokojenosti... K detoxikační emulzi je nutné používat také léčivé homeopatické pleťové mléko pro posílení činnosti jater při detoxikaci. 

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz