Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

...na zadní rýmu užívám a konečně ...

19.04.2016, 18:39, pacienti hanaks-homeopathy

Krásný dobrý den :-). Nejdříve začnu od sebe, vaše mlíčko na zadní rýmu užívám a konečně se mi, asi po 15-ti letech ulevilo:

Tělové mléko na zadní rýmu

neužívá se vnitřně, používá se 3x denně přímo na obličej, krk, případně dekolt. 


V.L.

 
 

Související články

 

Lepší než homeopatika na rýmu, zadní rýmu či alergickou rýmu - jsou tělová mléka, souhlasím...

Tělová mléka, více než homeopatika na rýmu zadní rými či alergickou rýmu, jsou lepší v tom, že účinkují komplexně a rychleji. Nezatěžují žaludek, působí cíleně a současně také pečují o Váš nosík - vyzkoušejte a nemusíte nos mazat ničím jiným a současně s tím bude Vaše rýma pryč. To je můj názor, vyzkoušela jsem tělové mléko na rýmu v naší rodině - já, syn, manžel, dcera i babička - všichni jsme spokojeni...

 

Potřebujete se rychle zbavit bolesti? Působí na Vás stres? Nebo máte kašel, rýmu a potřebujete se rychle vyléčit?

Potřebujete se rychle zbavit bolesti? Působí na Vás stres? Nebo máte kašel, rýmu a potřebujete se rychle vyléčit? Ať Vás trápí jakýkoliv problém, je vždy řešení rychlé a účinné.
V e-shopu nyní najdete celou řadu možností rychlé léčby. V prodeji jsou také Vaše oblíbená tělová mléka, která nyní připravuji se SILNĚJŠÍ specificko-archetypální informací pro úlevu od celé řady potíží. Tělová mléka se silnější informací nyní najdete pod označením Cannabis FORTE.
Tato tělová mléka se silnější informací pomáhají i u dlouhotrvajících a opakujících se (chronických) potíží. Příjemně se používají. Jsou vhodná pro děti, dospělé i seniory.
Produkty si můžete sami vybrat a nakoupit, nebo mne můžete kontaktovat v on-line poradně a nechat si poradit, co je pro odstranění Vašich potíží nejlepší.
Přeji Vám vše příjemné.
 

 
« Zpět

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.