Na totální vyčerpání existuje celá řada homeopatických léků, ale jak poznat ten správný?

27.11.2014, 20:51, Hanak Vera, homeopat

V lékárnách najdete celou řadu homeopatických léků různých potencí značených například CH5, CH30, CH9 apod. Jedná se o potence léků, která má přímý vliv na účinky léků. Pokud je potence správně zvolená, pak je lék optimálně účinný a bez vedlejších účinků. Jak ale zjistit, jakou potenci potřebujete? 


Nelezení správného léku a správné potence vyžaduje čas, důkladné znalosti principů léků, odborné znalosti materie mediky, což umožňuje zvolit takový lék, který Vám dodá chybějící princip, nebo sníží nadbytečný princip. To je pro určení správného - osobního léku to nejdůležitější. Pozor také na to, že stejný lék v jiných potencích má jiné účinky a je určen pro léčbu zcela jiných potíží.
 

Doporučuji tedy vždy raději odbornou pomoc, pokud užíváte homeopatické léky  (kuličky). Nestačí jen zběžná rada v lékárně, ale odborná rada zkušeného homeopata.

U nás máte výhodu, pokud se registrujtete, známe Vaše potíže a pak si u nás můžete nechat připravit vše na míru - viz. zde: osobní homeopatický balíček., nebo jakýkoliv produkt z našeho e-shopu.

 
 

Související články

 

Přípravky proti vyčerpání

Dobrý večer,
měla jsem před sebou náročný pracovní den. Dvě divadelní představení, jedno v Praze a druhé v Pardubicích. Brzké vstávání a ke všemu řízení auta. Jindy z takové štace přijedu, dám sprchu, něco málo pojím a padnu vyčerpáním. Přípravek jsem použila ráno před odjezdem a po příjezdu opět. A výsledek? Nejen, že jsem nebyla unavená, ale dokonce jsem po příjezdu mohla jít s přáteli ven, bavit se a dokonce tančit až do ranních hodin.

 

Dobrý den,moc děkuji za radu,nevěřila jsem a ono to OPRAVDU funguje

Dobrý den,moc děkuji za radu,nevěřila jsem a ono to OPRAVDU funguje:-))).Moc díky a určitě budu stálá zákaznice!!!!Jitka.

 
« Zpět

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.