Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Na totální vyčerpání existuje celá řada homeopatických léků, ale jak poznat ten správný?

27.11.2014, 20:51, Hanak Vera, homeopat

V lékárnách najdete celou řadu homeopatických léků různých potencí značených například CH5, CH30, CH9 apod. Jedná se o potence léků, která má přímý vliv na účinky léků. Pokud je potence správně zvolená, pak je lék optimálně účinný a bez vedlejších účinků. Jak ale zjistit, jakou potenci potřebujete? 


Nelezení správného léku a správné potence vyžaduje čas, důkladné znalosti principů léků, odborné znalosti materie mediky, což umožňuje zvolit takový lék, který Vám dodá chybějící princip, nebo sníží nadbytečný princip. To je pro určení správného - osobního léku to nejdůležitější. Pozor také na to, že stejný lék v jiných potencích má jiné účinky a je určen pro léčbu zcela jiných potíží.
 

Doporučuji tedy vždy raději odbornou pomoc, pokud užíváte homeopatické léky  (kuličky). Nestačí jen zběžná rada v lékárně, ale odborná rada zkušeného homeopata.

U nás máte výhodu, pokud se registrujtete, známe Vaše potíže a pak si u nás můžete nechat připravit vše na míru - viz. zde: osobní homeopatický balíček., nebo jakýkoliv produkt z našeho e-shopu.

 
 

Související články

 

Přípravky proti vyčerpání

Dobrý večer,
měla jsem před sebou náročný pracovní den. Dvě divadelní představení, jedno v Praze a druhé v Pardubicích. Brzké vstávání a ke všemu řízení auta. Jindy z takové štace přijedu, dám sprchu, něco málo pojím a padnu vyčerpáním. Přípravek jsem použila ráno před odjezdem a po příjezdu opět. A výsledek? Nejen, že jsem nebyla unavená, ale dokonce jsem po příjezdu mohla jít s přáteli ven, bavit se a dokonce tančit až do ranních hodin.

 

Dobrý den,moc děkuji za radu,nevěřila jsem a ono to OPRAVDU funguje

Dobrý den,moc děkuji za radu,nevěřila jsem a ono to OPRAVDU funguje:-))).Moc díky a určitě budu stálá zákaznice!!!!Jitka.

 
« Zpět

NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.