Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Na spaní používám homeopatickou koupelovou sůl pohoda.

17.02.2013, 18:23, pacienti hanaks-homeopathy

Je výborná, Stalo se to v naší rodině již rituálem, že každý večer před spaním se všichni okoupeme v homeopatické koupelové soli pohoda. Krásně voní a všichni spíme celou noc.


Moc nám pomohlo také homeopatické pleťové mléko proti stresu. To již během dne, když máme náročný pracovní den. Ovšem ještě i ráno, před odchodem do práce používáme šampon proti stresu. Máme příjemný klidný pocit po celý den. Vše zvládáme tak více v klidu, přestože je náš život hodně náročný. Děkuji za všechny Iva K.

 
 

Související články

 

Existují nějaká homeopatika na spaní?

Existují nějaká homeopatika na spaní? Ráda bych je využívala pro sebe i pro děti. Děkuji za info.

Odpověď: Mám nejlepší zkušenosti s tělovým mlékem, které je velmi příjemné a vhodné na natření před spaním. Můžete se s ním natřít sama, ale můžete jej použít i pro Vaše děti. Působí velmi uklidňujícím způsobem. Odstraňuje stres a neklid.  Stejně tak je výborné se před spaním vykoupat (použít sprchový gel pro klidný spánek).  

 

Proti nespavosti pomáhá oblíbená noční koupel hanaks

Jméno: Zdenka nar. 6. 4. 1958 Datum: 18.09.2012
Dotaz: Co by mi pomohlo proti nespavosti? Nemohu usnout a když usnu, tak spím velmi slabě. Ráno jsem pak po celý den ospalá, unavená a nic mne nebaví.
 

 

Milá paní Zdeňko, proti nespavosti pomáhá nejvíce úžasná a velmi příjemná homeopatická koupel hanaks - oblíbená noční. Po vykoupání (případně se může použít i ve sprše) je člověk klidný, bez starostí a připravený pro velmi klidný spánek. Dobrý spánek je tak základem pro více energie v nadcházejícím dnu.  ....

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz