Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Na spaní používám homeopatickou koupelovou sůl pohoda.

17.02.2013, 18:23, pacienti hanaks-homeopathy

Je výborná, Stalo se to v naší rodině již rituálem, že každý večer před spaním se všichni okoupeme v homeopatické koupelové soli pohoda. Krásně voní a všichni spíme celou noc.


Moc nám pomohlo také homeopatické pleťové mléko proti stresu. To již během dne, když máme náročný pracovní den. Ovšem ještě i ráno, před odchodem do práce používáme šampon proti stresu. Máme příjemný klidný pocit po celý den. Vše zvládáme tak více v klidu, přestože je náš život hodně náročný. Děkuji za všechny Iva K.

 
 

Související články

 

Existují nějaká homeopatika na spaní?

Existují nějaká homeopatika na spaní? Ráda bych je využívala pro sebe i pro děti. Děkuji za info.

Odpověď: Mám nejlepší zkušenosti s tělovým mlékem, které je velmi příjemné a vhodné na natření před spaním. Můžete se s ním natřít sama, ale můžete jej použít i pro Vaše děti. Působí velmi uklidňujícím způsobem. Odstraňuje stres a neklid.  Stejně tak je výborné se před spaním vykoupat (použít sprchový gel pro klidný spánek).  

 
« Zpět

Léčení se věnuji již 29 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.