Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Právě probíhá příjemné povídání z homeopatické ordinace

  

Moc jem nevěřila tomuto léčení, ale mýlila jsem se.

16.07.2018, 21:38, pacienti hanaks-homeopathy

Musím se priznat, že jsem moc neverila tomuto lečení, ale mylila jsem se. Používam mleko proti kasli, mam chronickou bronchitidu, a večer a ráno jsem musela pouzivat atrovent sprey. Už nemusim.

Po chytre masticce mi mizne jizva na lici po odstraneni basalionu. Detoxikuji asi 10 dní a citim se lepe, ranni bolesti celého tela ustupuji. Mam 72 let a tak se teším, jak se budu citit po ukončení detoxikace za pul roce. Preji hodne uspechu a dekuji


 
« Zpět

Nejoblíbenější detoxikace proti bolesti v akci se slevou 13%

Všechny produkty expedujeme

do 24 hodin.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.