Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Mlíčka (kašel, nachlazení) pro mé vnučky zabírají

18.11.2015, 19:05, pacienti hanaks-homeopathy

Dobrý den paní Hanáková,
S vašimu produkty jsem velice spokojená i mlíčka (kašel, nachlazení) pro mé vnučky zabírají. Mlíčko, co jste připravila pro mou vnučku (zadrhávání řeči) zabralo (a snad se to nevrátí).
 
 


Děkuji a přeji Vám hezký den.
M.Š.

 
 

Související články

 

Černý kašel

Dobrý den,

prosila bych o radu. Dnes byl u mne a dalších 3 lidí z rodiny, potvrzen černý kašel.Jsme už sice zaléčeny antibiotiky (já je beru již 7den). Ale kašel se velice pomalu zklidňuje. 

 

Černý kašel vyléčen mnohem rychleji a bez vedlejších následků

Černý  kašel, který jsem dostala od svého syna, jsem léčila Vaším mlékem. Mohu říci, že u mne léčba byla jednodušší a rychlejší. Škoda, že jsem tuto léčbu objevila až později, že jsem ji nemohla poskytnout i svému synovi.

Syn kašlal celé 2 měsíce a pak dalšího půl roku musel své plíce šetřit. Já jsem díky  tělovému - pleťovému mléčku vyléčila kašel za 3 týdny a bez dalších následků. Při záchvatech mi mléčko velmi pomáhalo. Pacientka Jaroslava S. Louny

 

Hanáková Věra - homeopat:

Bohužel i v dnešní době je mnoho případů černého kašel. I když se proti černému kašli očkuje, tak přesto dochází k onemocnění. Toto onemocnění má sice lehčí průběh, ale přesto dokáže velmi potrápit.

Nejčastěji postihuje děti do 6ti let, ale černý kašel mohou mít i starší děti i dospělí.  Typickým projevem je křečovitý kašel, krátné a štěkavé kašlání, který je následováno hlubokým a těžkým nádechem. Při této formě kašle se může dostavit dávící reflex. V noci je kašel většinou mnohem výraznější a velmi obtěžující.  Pro zmírnění potíží pomáhá léčivé homeopatické pleťové mléko proti záchvatovému - černému kašli.  

 

Díky za ten zázrak - kašel se zklidnil po 4 dnech, po 6 dnech se začíná sklidňovat i ten noční.

Dobrý den,
zdá se, že pleťové - tělové mléko zabralo. Po 4 dnech se zklidnil kašel přes den, po 6 dnech se začíná uklidňovat i ten noční. Díky za ten zázrak!   ... 

 

Homeopatika na kašel pomohla vyléčit mého syna

Dobrý večer, jsem velmi spokojena s homeopatikami - tělovými mléky na kašel.  Vaše léčba se mi líbila. Několik let měl můj syn každým rokem vždy v toto období kašel, v roce 2007 také těžkou formu kašle - černý kašel. Nic nezabíralo. Vyzkoušela jsem všechny možné léky, nic nepomáhalo. Už jsem si myslela, že to nejde vyléčit.  Pomohla mu Vaše léčba pomocí tělového mléka , které používal týden a kašel byl pryč. Tak rychlé zmizení kašle nás velmi překvapilo...

 

Chronický kašel vyléčen za 14dní

Dobrý den,velice děkuji za registraci!A jedno obrovské poděkování za okamžité zaslání tělového mléka, Chhronický kašel  mne trápil nepravidelně tři roky.Stačilo 14 dní používat Vaše mléko a najednou je po problému,kterého mne nedokázali lékaři zbavit.Jsem Vám neskutečně vděčná

 

Kašel již nemám, léčba byla bezvadná

Mnohokrát děkuji za homeopatické pleťové mléko proti kašli. Kašel již nemám, léčba byla bezvadná. Natírání na spánky mi vyhovovalo, mléko velmi příjemně vonělo. Líbilo se i mé dceři, protože má pěknou jemnou vůni.....

 

Mléko na kašel okamžitě zafungovalo

Dobrý den,

nejprve velmi děkuji za mléko na kašel. Okamžitě zafungoval, vyzkoušela i sousedka, také skvěle zabral. ..

 
« Zpět

Doručujeme bez omezení Českou poštou a PPL včetně dobírky do 48hodin Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek více info   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.