Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Mléko proti negativním myšlenkám je jedním slovem

24.05.2013, 20:48, pacienti hanaks-homeopathy

Dobrý večer paní Hanáková,
podávám zprávu jak se cítím po používání mlíčka na negativní myšlenk . Jedním slovem "super" . Zaznamenala jsem, že mi vůbec v hlavě nekrouží žádné blbé myšlenky, tak jako kolikrát. Jsem moc ráda, je to velká úleva, nepřemýšlet dokola o blbostech nebo žárlit.Když náhodou přijde blbá myšlenka, okamžitě ji zapudím a nemám náladu to rozebírat tak jako jindy. Natírám se asi 5x denně. Tak věřím, že mi to vydrží. Má na tom asi podíl i parfémek myslím. Neumím to posoudit, protože používám současně obojí. Určitě Vám zase písnu a objednám si ještě i jiná mlíčka. Moc Vám zatím děkuji a přeji hezký večer J.
 

 
 

Související články

 

Homeopatické ochranné mýdlo před negativními energiemi a pro smytí negativních energií je výborné

Pracuji ve zdravotnictví a často mě moje práce velmi vysilovala...při styku s pacienty se dostavovala fyzická nevolnost,pocit malátnosti a točení hlavy...Domů jsem přicházela znechucená a plná negativních emocí...Tyto emoce jsem automaticky předávala partnerovi a tím se jich "zbavovala".....Jakmile sem začala s používáním tohoto mýdla, problémy ustaly a partner už nezastává roli rohožky a když pocítím nějaký větší emocionální útok ze strany okolí nebo vlastního nitra,osprchuji se homeopatickým mýdlem a negace odejdou a všechny moje tělíčka jsou čistá....:o)
Doporučuji všem kdo se chce chránit před negativní energií jiných lidí i vlastních nepěkných myšlenek ...

 

Jak mi pomáhají dobré mastičky

Život je rychlý a já jsem se pořád ještě nestihla zamyslet, jak mi vaše dobré mastičky pomohly. Tak jsem se dnes v noci zamyslela, co se změnilo a přišla jsem na to, že to opravdu zabralo. No a já jsem zjistila, že mě moji klienti méně deptají, lépe se mi s nimi hovoří, jsou přístupnější, více mi sami volají. Měla jsem se stát vedoucí týmu, ale neměla jsem žádné lidi do toho týmu. Už mám 3 a asi další na cestě. A ani mne to nestálo příliš úsilí. Věřím, že mi pomohla Vaše dobrá mastička pro psychickou pohodu  - proti vyčerpání,  ale také věřím, že to mám i za odměnu... 

 

Pro radost ze života je nejprve nutné odstranit negativní myšlení, depresi i myšlenkovou strnulost

Dobrý den paní Hanáková. Chci Vás poprosit o diagnostiku. Jsem energeticky a emocionálně uzavřená a připadám si bez kontaktu se sebou. Jako bych stála na místě a nemohla se hýbat a neměla kontakt se srdcem. Schází mi pocit sebe a radost ze života. Mám tyto potíže:  deprese negativní myšlení vlastní nerozhodnost ztuhlost a nepružnost apatie a rezignace stuhlosti v myšlení, neschopnost posunout se v životě dál. Chtěla bych mít vztah, ale v tomto rozpoložení mi to připadá dost obtížné. V oblasti hrudníku vnímám blok. Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Eva  

Odpověď: 

Milá paní Evo, velmi ráda Vám pomohu. V současně době je nutné zaměřit se především na zvládnutí deprese, ztuhlosti v myšlení, neschopnosti posunout se v životě dál a odstranit také negativní myšlení. To vše půjde najednou pomocí homeopatických pleťových mlék - konkrétně těchto tří:..

 

ÚČINKY JSOU VIDĚT POUŽITÍ PARFÉMKU DO AURY A FINANČNÍHO MLÍČKA SPOLU S MLÍČKEM NA NEG MYŠLENKY

VĚRUŠKO MOC VÁM DĚKUJI...ZAČÍNÁM MIT VÍCE PŘÍMÝCH KLIENTÚ ÚČINKY JSOU VIDĚT POUŽITÍ PARFÉMKU DO AURY A FINANČNÍHO MLÍČKA SPOLU S MLÍČKEM NA NEG MYŠLENKY SE MNĚ UKAZUJI VÝRAZNĚ JAKO SPRÁVNÁ KOMBINACE ...JSEM VÁM VDĚČNA PAR LIDEM JSEM DOPORUČILA VAŠE STRÁNKY. VÍM ŽE KDYŽ TO POMOHLO MNĚ TAK JIM SE BUDE MĚNIT ŽIVOT K POHODĚ 

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz