Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Léčba chřipky

30.01.2013, 20:22, pacienti hanaks-homeopathy

Jaké jsou možnosti léčby chřipky pomocí homeopatie?

Odpověď. Homeopatie má několik skvělých možností, jak velmi účinně vyléčit chřipku. Navíc je nenávyková a bez vedlejších účinků. Mohou ji používat všechny věkové skupiny, tedy i děti a těhotné ženy.

Pro léčbu chřipky se nejvíce osvědčila alternativní metoda léčby pomocí tělového mléka Cannabis s informací proti chřipce a nachlazení. Používá se natíráním na krk, dekolt, obličej. Léčba je velmi příjemná.,,


 
 

Související články

 
« Zpět

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.