Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Kurz detoxikace - cítím se velmi dobře, jsem v pohodě, dobře spím...

26.11.2016, 00:05, pacienti hanaks-homeopathy.cz

Dobrý večer paní Věro, začala jsem s 3.lekcí teprve před 2 dny, protože jsem se zpozdila již ze začátku.Můžu říct, že se cítím velmi dobře, jsem v pohodě dobře spím,mám spoustu elánu,dobrou náladu,víc se směju,chtěla bych stihnout spoustu věcí-koníčků,ale vždy musím někde ubrat abych se alespoň chvilku koníčkům mohla věnovat,ale vůbec mi to nevadí když něco odložím,tvoření mě neskutečně nabíjí a tak je mi fajn a to je pro mě to nejdůležitější.Také používám současně nějaká mlíčka a tak to všechno dohromady mi dělá moc dobře. 
 


.Šampon je super ve spojení s kondicionérem,který vlasy krásně vyhladí,oboje tak nádherně voní a tak je ve sprše krásný relax,nasávám tu vůni a je mi fajn.
Přeji mnoho úspěchů v práci i v osobním životě
S pozdravem Pavla

 
« Zpět

Vše skladem, dodání do 24-48 hodin.

E-shop - prestižní léčba, homeopatika

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

POMOC PŘÁTELŮM


Máte nějaké své přátele, kteří potřebují pomoci? Pokud ano, můžete zde zadat jejich e-maily a já vám pošlu dárek - Ebook zdarma a další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu.  Napište mi vše od on-line ordinace