Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Jak vyčistit tělo od parazitů?

16.09.2019, 12:56, pacienti hanaks-homeopathy

Dobrý den potřebuji poradit jak vyčistit tělo od parazitů jsem neustále unavená a začali se mi dělat papilomy.

Jednoduché a účinné řešení proti parazitům je zařadit do každodenní hygieny detoxikační sprchový gel a tělové mléko, které změní Vaše vnitřn prostředí tak - že parazitům se nebude ve vašem těle líbit a najdou si jiného hostitele.


 
 

Související články

 

DETOXIKACE PROTI PARAZITŮM JE PŘÍJEMNÁ A ÚČINNÁ

 Gel mi pomohl dokonale vyčistit tělo od parazitů. Trápení je pryč. Cítím hodně energie a hlavně se cítím čistě. Děkuji Jarmila H.

 

Tělové mléko bezpečně chrání před nákazou a likviduje parazity v těle

Tělové mléko, připravené pro bezpečnou ochranu před parazity  a pro likvidaci parazitů v těle - s hanaks-homeopathy informací pro děti i dospělé je příjemné, krásně voní a neobsahuje žádné nebezpečné nebo toxické látky. Je bez vedlejších účinků, mohou  toto tělové mléko používat děti, dospělí, těhotné i kojící ženy. Aplikuje se malém množství na pokožku. Jedno balení vydrží při každodenním používání cca 2 měsíce.

 
« Zpět

Akce - 10% na prvních 20 kusů

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.