Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Jak se zbavit deprese? Mám těžké deprese a nevím co s tím.

06.02.2013, 20:44, pacienti hanaks-homeopathy

Deprese přicházejí na člověka v okamžiku, kdy člověk dovolí svým myšlenkám zabývat se různými negativními událostmi a potížemi všeho druhu. Na deprese negativně působí také vliv Saturnu. Saturn nejvíce působí v lednu a v únoru. Proto se ne nadarmo říká "únor-úmor". 

Obzvláště v únoru je působení nejvyšší a dochází k velkému nárůstu různých depresí. V tomto období je nutné preventivně používat tělové mléko s informací proti depresi. Je absolutně bez vedlejších účinků a dokáže člověka doslova nabít pozitivní energií tak, že žádná deprese nevznikne.

Pokud ovšem již deprese na člověka sednou jako černý mrak, pak pomůže také. V řadě forte je vhodné také pro těžkou a chronickou depresi.


Účinkuje okamžitě a je vhodně pro všechny věkové skupiny. S oblibou pleťové mléko preventivně používají pacienti již koncem ledna a po celý únor. Je zvláštní, že dokáže odstranit také případné neštěstí. Mnohokrát to potvrdila řada pacientů, kteří říkají - "od té doby, co používáme preventivně produkty proti depresi - nelepí se na nás v tomto období potíže, ale máme štěstí". 

Hanáková Věra, homeopat

 
« Zpět

NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.