Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

jak poznáme oslabené ledviny?

25.01.2015, 18:19, Hanak Vera, homeopat

 Pokud jsou ledviny oslabeny, dochází k ukládání toxických látek do krevního oběhu, do svalů, kloubů i kůže. Následkem oslabených ledvin je pak vysoký krevní tlak, bolest hlavy, zvápenatění tepen, vznik křečových žil a hemeroidů.


Oslabené ledviny vedou k revmatismu. Jsou příčinou svalových a kloubních potíží, zánětů kloubů a k dalším nepříznivým změnám v kloubech.


Oslabené ledviny výrazně zhoršují zrak.

Také padání vlasů přímo souvisí s oslabenými ledvinami, stejně jako kožní potíže - různé ekzémy a lupénka.


 Oslabené ledviny způsobují také nadměrné zadržování vody v těle, což vede k otokům končetin, kotníků.

Nepříjemné jsou také otoky víček a váčky pod očima. Při oslabených ledvinách se dostavují také různé formy deprese, strachy, obavy a úzkosti. Člověk je ostýchavý a ztrácí odvahu. Bojí se selhání, velmi těžce zvládá každodenní životní zátěž.

 

 

Energie člověka s oslabenými ledvinami je minimální. Necítí životní teplo, ztrácí chuť do života. Převažuje únava a deprese. U žen je výrazným ukazatelem oslabených ledvin neplodnost.
Pro zachování zdraví doporučuji důkladnou homeopatickou detoxikace PHDR86.

Zlepší se oči - zrak, vlasy, kůže, klouby, svaly, žíly a zvýší se psychická odolnost a radost ze života.  


 
« Zpět

Expedice do 24-48hodin, poštovné ZDARMA

Léčení se věnuji již 29 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.