Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Homeopatie je úžasná! Jeden homeopatický lék zvládne vyléčit několik potíží současně

08.12.2014, 08:25, Hanak Vera, homeopat

Léčba pomocí homeopatie je úžasná! To co umí "malé kuličky", je mnohdy neuvěřitelné.

Například jeden lék umí současně vyléčit akné i seboroický ekzém, odstraní praskliny rtů, odstraní lekavost, pomůže v hubnutí neboť zabraňuje ukládání tuku, odstraní zácpu, ale zvládne také odstranit smutek, vyplašenost, lekavost a hrůzu z práce. To vše umí jeden lék. Nemusíte mít tedy celou řadu léků, ale stačí jeden, pokud je vybraný pro Vás osobně a má tedy správnou potenci (značenou např. 9CH, 15CH, 30CH, 200CH, 1000CH).

Chcete mít svůj osobní lék, který je tak úžasný? ....


Pokud ano, ráda Vám takový lék vyberu a stanovím přesnou potenci léku  a přesné užívání. K tomu je nutné provést OSOBNÍ DIAGNÓZU  a určit správný homeopaticko-principiální lék.

Nalezení takového léku si vyžaduje odborné znalosti a z Vaší strany investici do vyhledání..., ale výsledek stojí za to. Lék je vybírán z 2.500 homeopatických léků a je vybrán na Vaše konkrétní potíže. Může tedy léčit najednou několik Vašich potíží. Homeopatie je v tomto ohledu nepřekonatelná. Léčba je příjemná a nenáročná. Je vhodná pro všechny věkové skupiny a bez chemie. To vše umí homeopatie,  která pomáhá všem.

Hanáková Věra

 
 

Související články

 

Moc pěkně děkuji za osobní diagnózu, pomohla mi k trvalému vyléčení

Homeopatická mléka a další Vaši kosmetiku jsem používala k odstranění různých potíží. Bylo jich velmi mnoho, a ak jsem vyzkoušela skoro vše. Léčba byla příjemná, ráda jsem si mléka i další homeopatickou kosmetiku kupovala.. Když jsem si nechala poradit a začala jsem se léčit podle osobní diagnózy vždy jen jedním homeopatickým lékem (kuličkami, již se potíže nevrátily. Velice jste mi pomohla.  

 

Jeden lék mi pomohl zbavit se několika potíží současně.

Jeden lék, který jste mi doporučila osobní diagnózou, mi pomohl zbavit se hned několika potíží současně. Léčba byla trvalá, žádný z potíží se po čase nevrátil. Léčil jsem se tímto způsobem před 23 měsíci. První výsledky úspěšné léčby jsem zaznamenal po týdnu, další asi tak po 3 týdnech a chronických potíží jsem se zbavil do 3 měsíců. S léčbou jsem byl spokojen natolik, že jsem předal odkaz na Vás svým známým..

 
« Zpět

NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.