Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Existují nějaká homeopatika na spaní?

26.01.2013, 18:31, pacienti hanaks-homeopathy

Existují nějaká homeopatika na spaní? Ráda bych je využívala pro sebe i pro děti. Děkuji za info.

Odpověď: Mám nejlepší zkušenosti s tělovým mlékem, které je velmi příjemné a vhodné na natření před spaním. Můžete se s ním natřít sama, ale můžete jej použít i pro Vaše děti. Působí velmi uklidňujícím způsobem. Odstraňuje stres a neklid.  Stejně tak je výborné se před spaním vykoupat (použít sprchový gel pro klidný spánek).  


Uvedený  sprchový gel je vhodný i pro děti. 

Přeji Vám příjemný spánek. Hanáková Věra, homeopat

 
 

Související články

 

Klidný spánek Josífka

Děkuji. Josífek již spí klidným spánkem - používám homeopatické pleťové mléko proti strachu. Potvrdilo se to co píšete: Měl strach usnout a stále se nám probouzel a plakal. Teď spí....

 

Kvalitní spánek, lehké usínání

Dobrý večer paní Hanáková, synovi velmi pomohlo tělové mléko na lepší spánek, večer nechtěl spát, byl aktivní, po prvním dni mazání usnul sám bez dlouhého uspávání...

 

Potíže se spánkem - jak na klidný spánek

Dotaz: Petra Zaklova Datum: 05.02.2014

Zpráva: Dobry den, dcera 14 mes. ma posledni mesic potize se spankem, budi se v noci a pote nemuze treba i 2-3 hod zabrat, i kdyz se snazi, porad se otaci,hleda polohu a je az nestastna,ze nemuze usnout a poplakava:-( Dva dny zpet se probudila i hodinu po usnuti a trvalo dalsi 3 hod.nez zase usnula..spinka 19.30-8.00 a prez den 11.30-12.30-13.00. Moc dekuji za radu, P. Z.

Odpověď: Vaše dcerka má potíže se spánkem díky tomu, že ji budí sny - jinak řečeno noční můry. Má strach a pak se bojí usnout a poplakává. Velmi jí pomůže léčivé homeopatické pleťové mléčko proti strachu .

Toto mléčko je vhodné používat 3x denně, aby se vyléčil vnitřní strach, který má v podvědomí. Odstranit strach je základ léčby.

 

Pro podporu spánku je možné použít také těsně před spaním léčivé homeopatické mléčko pro klidný spánek, nebo příjemnou koupel pro spaní. 

Produkty na lepší spánek najdete zde: http://www.hanaks-homeopathy.cz/e-shop/lepsi-spanek/

 

 

 

 

Spánek - jak pomoci dětem k lepšímu spánku.

Dotaz: Dobrý den, prosím o radu. Můj 7 měsíční syn už 2 měsíce v noci špatně spí. Budí se každou hodinu a aby znovu usnul potřebuje pochovat, napít čaje nebo mléka. Můžete mi prosím poradit co by mu mohlo pomoci k lepšímu spaní? Mockrát děkuji

 

Odpověď:

Vašemu chlapečkovi pomůže léčivé homeopatické pleťové mléko pro lepší spánek. Toto léčko pomáhá malým dětem, které jsou v pravidelných intervalech vzhůru a vyžadují pít čaj nebo mléko. 

Pokud se jenom klidně vzbudí, pak toto doporučené léčivé homeopatické pleťové mléko pomůže. Pokud je jeho vzbuzení provázeno pláčem, křikem či děsem, pak pomůže léčivé homeoptické pleťové mléko proti strachu a nočním můrám. Děti se mnohdy budí právě proto, že mají různé strachy - třeba, že je maminka opustí, potřebují stále kontrolovat že nejsou sami atd. Pak je nutné odstranit tento strach pomocí léčivého homeoaptického pleť. mléka proti strachu.

Aplikace je jednoduchá, stačí malinko natřít na spánky, nebo kdekoliv na těle - vždy na zdravou kůži. Léčivá informace se dostává do těla kůží...

 

Tělové mléko Cannabis - s informací pro lepší spánek a uklidnění

Pěkný večer, balíček dnes opravdu dorazil :-) Děkuji moc. Dceři jsem ho nedávala dnes spala celkem dobře, ale jak jsem ho otevřela tak mě trošku vyteklo na ruku, tak jsem si natřela spánky a můžu říct, že mě krém tak nějak uklidnil, né že by se mě chtělo spát, ale byla jsem v tom předvánočním maratonu taková klidná a už jsem vše neřešila jako třeba včera :-) za mě má jedničku a jesli pomůže i se spánkem u dcery budu nadšená :-). 

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz