Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Dočkala jsem se těhotenství

21.02.2013, 21:06, pacienti hanaks-homeopathy

 Dobrý den, chci Vám moc poděkovat, po Vaší radě jsem se nyní po 4 letech konečně dočkala a jsem v 7 týdnu těhotenství. Takže jsem krásně  zhubla 5 kg a teď jdou kila opět nahoru, ale podstatné je, že se to konečně povedlo, jsem nesmírně šťastná.
 


 S pozdravem Petra Černická 

 
 

Související články

 

Homeopatické pleťové méko pro podporu otěhonění účinkuje velmi dobře.

Dotaz: Ráda bych se ještě zeptala na mlíčka pro otěhotnění. Mám za s sebou 3 x uml.oplod. +inseminace a nic se nepovedlo. Jak pomáhají vaše mlíčka v tomto směru. Předem děkuji za informaci. HAPA

Odpověď.

Velmi pomáhá homeopatické pleťové mléko na podporu otěhotnění. Před otěhotněním je totiž velmi nutné nastoliv v těle rovnováhu jing-jang. Toto mléčko tuto rovnováhu umí nastolit. Bez vnitřní rovnováhy není možné otěhotnět. Pokud je v těle mnoho mužské energie, pak každý pokus o otěhotnění končí neúspěchem. Mléčko tedy výrazně pomáhá a výsledek se dostavuje velmi brzy. Ženy, které byli v psychické pohodě,  otěhotněly cca do 2 - 3 měsíců, což považuji za velmi příjemný výsledek. Samozřejmě je tedy nutné předem odstranit všechny psychické potíže - např. strach, stres, nervozitu, výbušnost..... To vše za pomocí homeopatických pleťových mlék. Pokud je člověk ve špatném psychickém stavu, pak je potřeba všechny tyto nepříjmené psychické stavy odstranit a posléze teprve uvažovat o otěhotnění. Psychická pohoda ženy je zárukou zdravého děťátka. Hanáková Věra, homeopat

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz