Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Dobrá mastička - obličej krásný jako miminko

22.05.2014, 22:28, pacienti hanaks-homeopathy

Děkuji, "DOBRÁ MASTIČKA PROTI AKNÉ" plet mám na obličeji krásnou,jako miminko .... 


At se Vám vaše práce daří a máte z ní radosté zprávy od pacientů.Pěkný den přeje N. V.

 
 

Související články

 

Akné - pomohlo až homeopatické pleťové mléko

Dobrý den,
náš syn už dva roky bojuje s akné - až teprve vaše homeopatická pleťová voda a mléko proti akné opravdu pomohly, vidíme zlepšení.... velice děkujeme. V brzké době určitě vyzkoušíme i jiná mléka.
 

 

Proti vyčerpání a na léčbu akné pomáhají homeopatická pleťová mléka.

Mléko na vyčerpání působí úplně bezvadně, dodává energii a člověk se po něm cítí opravdu příjemně a dobře, což je moc fajn. Akné se stále zlepšuje, sem tam se tvoří ještě nějaký ten pupínek, ale ten je dle mého názoru jen mírný, lépe řečeno povrchový. Pleť se ale rozjasňuje a hojí. :-) No a co se týče těch bolestí zad, sedacího ústrojí a stehen, tak zatím tak moc nevím. Každopádně olejíček bolest tlumí...

 

Homeopatický toner doporučuji obzvláště slabým dětem, studentům s vysokou zátěží a dospělým lidem, pro povzbuzení, odstranění únavy a dalších potíží.

Homeopatickuý toner s rozprašovačem  jsem připravila svým pacientům pro rychlé, jednoduché a komfortní použití kdykoliv během dne. Pomáhá malým dětem překonat školní zátěž, studentům přináší okamžitou úlevu od studijního vyčerpání. Dospělým přináší energii a výdrž v situacích, kdy potřebují zvládnout velký objem práce, vydržet rychlé tempo, nebo neusnout za volantem. Seniory posiluje, pomáhá k lepšímu okysličování krve a odstraňue případnou bolest. Je to doslova "živá voda", která pomáhá za každé situace a kdekoliv. Jednoduše se vejde do kapsy, kabelky, školní tašky... Díky rozprašovači ji můžete použít i na make-up, k rychlému osvěžení, nebo se můžete povzbudit pouhým jedním stiskem a aplikací léčivého toneru na tělo - kůži. Informace je přijímána ihned kůží. Účinek je maximálně rychlý a příjemný....

 

Pleť je čím dál tím výrazněji lepší po použití tělového - pleťového mléka

Hezký večer paní Hanáková,
děkuji Vám za tak rychlou dodávku homeopatických mlíček,  udělala jste mi radost :-).
Jinak se cítím velmi dobře a pleť je z hlediska akné také čím dál tím výrazněji lepší ... :-) Těším se na produktyj proti bolesti ... nohy těžknou a záda pobolívají ... Jsem velice ráda, že jsem Vás na internetu našla, mohla vyzkoušet na Vaše doporučení produkty a že skutečně pomáhají ... :-).
 

 

Toner ŽIVÁ VODA nám velmi pomáhá

Měla jsem možnost mezi prvními pacienty vyzkoušet nový toner - živou vodu. Paní Hanáková mi toner připravila na zvládnutí zkoušek na VŠ a také pro zvládnutí velkého objemu domácích prací . Toner jsem používala pravidelně a mohu říci, že jinak bych asi nedokázala zvládnout vše a v takovém rychlém tempu a stresu. Dětem jsem také nastříkala toner na tělo

 
« Zpět

Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.