Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Dnes řešíte již od rána MOLUSKY

12.06.2019, 10:24, Hanak Vera, homeopat

Toto kožní ONEMOCNĚNÍ VIROVÉHO PŮVODU, kdy se na kůži tvoří nezhnoubné novotvary podobné bradavicím. Toto onemocnění se přenáší kontaktem, například ve sprchách, bazénech. Je to velmi infekční onemocnění, které lze ovšem velmi šetrně odstranit tělovým mlékem, s informací proti moluskám, přičemž tělové mléko se nenanáší přímo na novotvary, ale mléčko se nanáší na zdravou kůži. Dětem se mohou potřít méně citlivá místa - např. ruce či nohy. Zcela bez vedlejších účinků.

Aby se však molusky vyléčily trvale a potíže se nevracely, je nutné ... 


Aby se však molusky vyléčily trvale a potíže se nevracely, je nutné současně používat sprchový gel Castanum pro detoxikaci!


 organismu 1x denně, nejlépe po dobu min. 2 měsíců. Jedno balení Vám na tuto dobu postačí, gel je příjemný, dětem se tato příjemná forma detoxikace moc líbí.

A CO JE SUPER - ŽE ZABÍRÁ, děti se zbytečně netrápí strháváním molusek.

Takže POZOR NA BAZÉNY A VEŘEJNÉ SPRCHY. Raději tomu všemu předcházejte pravidelnou každodenní detoxikací organismu.

Máte dotazy?

Vaše otázky můžete napsat veřejně do komentáře, nebo diskrétně do on-line poradny.

 

Zdravější a krásnější díky pravidelné příjemné homeopatické detoxikaci PHDR86. 

 
« Zpět


Diskuse: "Dnes řešíte již od rána MOLUSKY"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

Akce - 10% na prvních 20 kusů

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.