Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Dnes řešíte.. CO POMŮŽE PROTI CESTOVNÍMU PRŮJMU?

01.07.2019, 14:20, Hanak Vera, homeopat

Chystáte se na dovolenou, balíte si kufry a berete si sebou většinou proti průjmu různé chemické léky již na vzniklý průjem. To není podle mne zrovna ideální.

Lepším řešením je NEMÍT PRŮJEM a tedy ochránit se před průjmem předem. K tomu je určen homeopatický cestovní set. Nemusíte se pak trápit průjmem! 

Používejte homeopatický cestovní set po celou dobu dovolené a buďte v pohodě! 

Bez průjmu, bez případných dalších potíží - zánětů, nevolnosti, stresu... Mrkněte jak Vás tento balíček komplexně ochrání. Více najdete zde.

Pokud chcete něco jiného, čtěte dále... 


Většinou chcete osobní radu na Váš konkrétní problém - tak jsme pro Vás v on-line poradně.

Dnes až do půlnoci budeme řešit Vaše záležitosti ohledně zdraví a také co si s sebou vzít na dovolenou.

 
« Zpět


Diskuse: "Dnes řešíte.. CO POMŮŽE PROTI CESTOVNÍMU PRŮJMU?"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře

 60% sleva na 50ks gelů PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY   zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.