Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Díky tělovým mlíčkům se syn Tomáš zbavil depresí

18.11.2015, 18:49, pacienti hanaks-homeopathy

Krásný dobrý den moc si vážím ,že jsem našla ty vaše stránky ,protože díky vašim tělovým mlíčkům se syn Tomáš zbavil depresí dneska už nebere ani prášky myslim antidepresiva díky bohu protože do té doby než začal používat homeopatika tak jseme si užili mnoho ošklivích dni ..Já mám od vás tělová mlička na hubnutí a jsem taky moc spokojená. 


  Moc děkuji ,že jste protože jinak by nebyly ty užasné možnosti s vašimi homeopatiky děkuji M.S.

 
 

Související články

 

Deprese, pláč, smutné myšlenky..

DEPRESE,PLÁČ SMUTNÉ MYŠLENKY, NESCHOPNOST UVAŽOVAT POZITIVNĚ,NESCHOPNOST PLNIT BĚŽNÉ ÚKONY, ŠPATNÉ SPANÍ, NADMĚRNÉ POCENÍ, PŘÍBYTEK NA VÁZE,POMALÝ METABOLISMUS, ZTRÁTA VŮLE A AKTIVITY

 

Jak se zbavit deprese? Mám těžké deprese a nevím co s tím.

Deprese přicházejí na člověka v okamžiku, kdy člověk dovolí svým myšlenkám zabývat se různými negativními událostmi a potížemi všeho druhu. Na deprese negativně působí také vliv Saturnu. Saturn nejvíce působí v lednu a v únoru. Proto se ne nadarmo říká "únor-úmor". 

Obzvláště v únoru je působení nejvyšší a dochází k velkému nárůstu různých depresí. V tomto období je nutné preventivně používat tělové mléko s informací proti depresi. Je absolutně bez vedlejších účinků a dokáže člověka doslova nabít pozitivní energií tak, že žádná deprese nevznikne.

Pokud ovšem již deprese na člověka sednou jako černý mrak, pak pomůže také. V řadě forte je vhodné také pro těžkou a chronickou depresi.

 

Pro radost ze života je nejprve nutné odstranit negativní myšlení, depresi i myšlenkovou strnulost

Dobrý den paní Hanáková. Chci Vás poprosit o diagnostiku. Jsem energeticky a emocionálně uzavřená a připadám si bez kontaktu se sebou. Jako bych stála na místě a nemohla se hýbat a neměla kontakt se srdcem. Schází mi pocit sebe a radost ze života. Mám tyto potíže:  deprese negativní myšlení vlastní nerozhodnost ztuhlost a nepružnost apatie a rezignace stuhlosti v myšlení, neschopnost posunout se v životě dál. Chtěla bych mít vztah, ale v tomto rozpoložení mi to připadá dost obtížné. V oblasti hrudníku vnímám blok. Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Eva  

Odpověď: 

Milá paní Evo, velmi ráda Vám pomohu. V současně době je nutné zaměřit se především na zvládnutí deprese, ztuhlosti v myšlení, neschopnosti posunout se v životě dál a odstranit také negativní myšlení. To vše půjde najednou pomocí homeopatických pleťových mlék - konkrétně těchto tří:..

 

Trpí depresemi, úzkostí, strachem

Jedná se o stav po šikaně před čtyřmi lety, trpí depresemi, úzkostí, strachem. Nyní nedokáže ani dojít do školy.Prošli jsme hodně věcmi, když něco zabralo, tak pouze dočasně.Nyní je stav opět špatný.:-( Léky nebere.

 

Vyléčení za 11 dní z deprese, které přetrvávala 10 let. Vyléčení štítné žlázy

Paní Wágnerová po 11 dnech léčby píše: 

Deprese- snížená denní dávka antidepresiv, nejsou žádné negativní stavy.


Ztuhlost - pozoruji zlepšení

Štítná žláza - stavy ospalosti a únavy během dne, nechuť k jakékoliv činnosti jsou minulostí.

Homeopat.mléko /zasláno jako dárek/ skvěle funguje.


Děkuji za skvělou léčbu, přeji samé hezké chvilky ve Vašem životě a dík za to, že navracíte lidem zdraví bez pilulek...

 

Zbavila jsem se deprese

Zbavila jsem se deprese, kterou jsem trpěla 6 let. Doporučila jste mi homeopatickou detoxikační emulzi. Po měsíčním používání již nemám žádné deprese. Vysadila jsem antidepresiva...

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz