Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Detoxikační gel mi pomohl odstranit bolesti ledvin

17.10.2019, 21:56, pacienti hanaks-homeopathy

Používala jsem detoxikační gel Castanum a tělové mléko pro detoxikaci 2 měsíce. Nejprve jsme cítila úlevu mírnou, tak jsem s detoxikací pokračovala. Další měsíc jsem si vyléčila vnitřní záněty a pak jsem již žádné potíže s ledvinami neměla. Zlepšila se mi i pleť a vlasy. Maminka si toho všimla, tak jsem měla velkou radost, že je to vidět. 


 
 

Související články

 

Ledviny jsem vyléčila pleťovým mlékem

Ledviny mne již nebolí, vyléčila jsem je pleťovým mlékem, které jste mi poslala. Jak jsem nechtěla na počátku věřit, že bych mohla ledviny vyléčit, tak jsem nyní zcela překvapena. Pobolívali mne ledviny každý den, ale jak jsem začala používat  emulzi, tak mne ledviny už nebolí...

 

Oslabené ledviny způsobují bolest svalů a kloubů, vysoký krevní tlak, bolest hlavy a další potíže

Pokud jsou ledviny oslabeny, dochází k ukládání toxických látek do krevního oběhu, do svalů, kloubů i kůže. Následkem oslabených ledvin je pak vysoký krevní tlak, bolest hlavy, zvápenatění tepen, vznik křečových žil a hemeroidů.
Oslabené ledviny vedou k revmatismu. Jsou příčinou svalových a kloubních potíží, zánětů kloubů a k dalším nepříznivým změnám v kloubech.
Oslabené ledviny výrazně zhoršují zrak. Také padání vlasů přímo souvisí s oslabenými ledvinami, stejně jako kožní potíže - různé ekzémy a lupénka.
 Oslabené ledviny způsobují také nadměrné zadržování vody v těle, což vede k otokům končetin, kotníků. Nepříjemné jsou také otoky víček a váčky pod očima...
 

 

Revmatoidní arthritida = potlačovaná agrese a oslabení ledvin.

Dobrý den, je mi 54 let můj problém je revmatoidní arthritida = potlačovaná agrese a oslabení ledvin. Zkouším všemožné alternativní prostředky již několik let celkem bezvýsledně.

 
« Zpět

UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.