Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Detoxikace přináší zdraví, energii, vitalitu

08.09.2013, 18:58, Hanak Vera, homeopat

ÚČINNÁ DETOXIKACE ORGANISMU

Detoxikace navrací lidem zdraví, energii i vitalitu. Pacientům přináší úlevu od celé řady zdravotních potíží, posiluje jejich vnitřní energii a vitalitu. Zbavuje špatné nálady, léčí deprese a různé psychické potíže. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak se rychle dostat do psychické i fyzické pohody....


V mnoha případech pomohla detoxikace vyléčit cévy, pomohla  k otěhotnění, zbavlia tělo přebytečného tuku ozdravením organismu.... Výčet nemocí, vyléčených jen díky detoxikaci,  je velký. Detoxikace je zdravá, přináší nejenom ozdravení, ale také léčí a pečuje o pokožku celého těla. Sprchový gel s informací pro detoxikaci Castanum nádherně voní, líbí se dospělým i dětem. Já osobně ji používám každý den ráno i večer. Zatím jsem na trhu nenašla příjemnější a účinnější způsob detoxikace a očisty těla. Je to sice jjeden z nejdražších sprchových gelů s informací, ovšem nahrazuje celou řadu jiných  produktů a je díky svému působení nenahraditelný jinými produkty, které můžete na internetu zakoupit.  

Přeji i Vám příjemný požitek při sprchování, které Vám přináší zdraví. Hanáková Věra, homeopat

 
« Zpět

Akce - 10% na prvních 20 kusů

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.