Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Celulitida mizí

28.01.2013, 20:42, pacienti hanaks-homeopathy

Hezký večer paní Hanáková,

celulitida mi mizí, mám radost. Používám 3 homeopatická pleťová(tělová) mléka a výsledek je viditelný. Celulitida prostě mizí.


Děkuji, doporučím dále. Blanka Z.

 
 

Související články

 

Homeopatika proti celulitidě existují?

Existuje řešení jak se zbavit celulitidy?

Odpověď:

Celulitida je problém fungování celého organismu. Odstranění celulitidy tedy vyžaduje nejenom změnu jídelníčku (vyvážená strava, dostatek tekutin, omezení kávy, alkoholu a nekouření), ale také zvýšení pružnosti pokožky (pohybem), nebo pomocí homeopatik (osobně v homeopatické poradně) nebo homeopatických pleťových (tělových) mlék. Současně je nutné očistit organismus a postarat se o správnou látkovou výměnu. K tomu jsou určena 3 homeopatická pleťová (tělová) mléka. 

 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz