Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Bolestivá, nepravidelná menstruace a menstruace mimo cyklus

19.01.2014, 15:01, pacienti hanaks-homeopathy

Již jsem jednou psala a děkovala paní Hanákové, že se mi díky jejím produktům upravil menstruační cyklus, a to díky detoxikační emulzi. Nyní asi měsíc používám ještě k detoxikační emulzi tělové mléko na „menstruaci“, a nyní jsem opravdu překvapená a nadšená, cyklus se dostavil po 29 dnech, první den menstruace je zcela nebolestivý, oproti dříve, kdy jsem první den doslova protrpěla bolestmi. Dříve jsem „špinila“ i uprostřed cyklu, nyní bylo vše v pořádku. Problematickou menstruaci mám po porodu, tedy více než 5 let a zatím mi nic jiného ještě nepomohlo takto menstruaci srovnat. Cítím se báječně, mám radost a velmi se mi ulevilo, že se můj dlouhodobý problém vyřeši.. . 
 


Takže ještě jednou moc děkuji, paní Hanáková, nejen za toto ale za veškerou pomoc.


Moc děkuji, mějte se krásně. Andrea, Liberec 36 let.
 

 
 

Související články

 

Poděkování - léčba alergie, nepravidelné menstruace, bolest kolene,kašle, rýmy...

Chtěla bych poděkovat paní Hanákové za homeopatické přípravky, její vstřícnost a ochotu pomoci.
Je mi 36 let, mám dvě děti, nemám velké zdravotní problémy, ale přeci jenom sem tam nějaké neduhy se dostavily.
Potravinová „alergie“ na jablka a mrkev (pálení na jazyku, pálení očí), nepravidelná menstruace – mimo cyklus, problémy se štítnou žlázou, myomy v děloze. Je to přesně dva měsíce, kdy jsem oslovila paní Hanákovou, domluvili jsme se že začnu detoxikační emulzí a pleťovým mlíčkem na játra, dále pro děti pleťová mlíčka proti strachu, neboť syn se bál spát ve školce, pro dceru mlíčka na doléčení, záněty. Postupně jsem si doobjednala šampon na vlasy, kondicionér, sprchový gel, a další mlíčka, tekuté mýdlo, koupelovou sůl a parfém. Dále rozšiřuji tyto homeopatické přípravky na rodiče, manžela.
Když jsem začala přípravky používat, bylo mi to příjemné, ale zatím jsem netušila dopady na zdravotní stav. Asi po měsíci jsem si náhodou kousla do jablka, a byla jsem překvapená že se nedostavilo žádné pálení jazyka, zkoušela jsem postupně i mrkev, a i tam reakce zmizela. Nyní jsem zažila další překvapení, kdy se dostavila menstruace téměř přesně - po 29 dnech, a to jsem neměla pravidelný cyklus 5 let! Včera mi říkal syn sám od sebe, že už nemá strach, i když někdy se mu prostě ve školce spát nechce. Tak na tom budeme pracovat dál. Dále měl syn záchvat laryngitidy a následně potom kašel, po používání mlíčka na kašel bylo do týdne vše v pořádku. Dcera měla také kašel a rýmu, také jsem nasadila mlíčko na kašel a záněty, nyní už odkašlává, tak doufám, že průběh také bude rychlejší než obvykle. Ale i tak zvládla kašel bez antibiotik. Dále mě bolelo asi 14 dní koleno bez příčiny, a po používání pleťového mlíčka byla bolest do 2 dnů pryč...
 

 
« Zpět

NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.