Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Bolest hlavy z přehřátí při pobytu na sluníčku nebo v horkém prostředí

05.06.2017, 09:36, Hanak Vera, homeopat

Rychlá pomoc při bolestech hlavy z expozice slunečního záření.
Pokud i Vás zastihne někdy BOLEST HLAVY ZE SLUNÍČKA, tak je dobré mít ve své lékárničce vždy připravený homeopatický lék BELLADONNA 9CH.
V případně bolesti lék užívat v množství - 5 granulí 3 x denně.
Belladonna Vám pomůže, pokud máte náhle bolesti hlavy vzniklé z expozice slunečního záření. Pokud Vás bolí hlava častěji, to znamená že nejenom na sluníčku, pak byste měli zbystřit.
Vaše tělo Vám bolestí hlavy dává najevo, že je JIŽ ZCELA PLNÉ TOXICKÝCH LÁTEK A JE NUTNÉ PROVÉST DETOXIKACI ORGANISMU. Pak již nepomůže ani Belladonna. Jen tělové mléko proti bolesti hlavy pomůže v akutním případě, ale pro trvalé vyléčení zvolte příjemnou homeopatickou detoxikaci krok za krokem, kterou získáte v kurzu příjemné homeopatické detoxikace. Více informací získáte, pokud si sami stáhnete E.book ZDARMA 


 
« Zpět

Vše skladem, dodáváme do 24-48 hodin.

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. Je bez vedlejších účinků, vhodná pro děti, dospělé  i těhotné a kojící ženy.  Na našich stránkách najdete vše účinné a osvědčené.

   

Hanáková Věra - Homeopatie - ekatalog.czHomeopatie, homeopatické poradny - ekatalog.cz