Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Bolest hlavy z přehřátí při pobytu na sluníčku nebo v horkém prostředí

05.06.2017, 09:36, Hanak Vera, homeopat

Rychlá pomoc při bolestech hlavy z expozice slunečního záření.
Pokud i Vás zastihne někdy BOLEST HLAVY ZE SLUNÍČKA, tak je dobré mít ve své lékárničce vždy připravený homeopatický lék BELLADONNA 9CH.
V případně bolesti lék užívat v množství - 5 granulí 3 x denně.
Belladonna Vám pomůže, pokud máte náhle bolesti hlavy vzniklé z expozice slunečního záření. Pokud Vás bolí hlava častěji, to znamená že nejenom na sluníčku, pak byste měli zbystřit.
Vaše tělo Vám bolestí hlavy dává najevo, že je JIŽ ZCELA PLNÉ TOXICKÝCH LÁTEK A JE NUTNÉ PROVÉST DETOXIKACI ORGANISMU. Pak již nepomůže ani Belladonna. Jen tělové mléko proti bolesti hlavy pomůže v akutním případě, ale pro trvalé vyléčení zvolte příjemnou homeopatickou detoxikaci krok za krokem, kterou získáte v kurzu příjemné homeopatické detoxikace. Více informací získáte, pokud si sami stáhnete E.book ZDARMA 


 
« Zpět

Nejoblíbenější detoxikace proti bolesti v akci se slevou 13%

Všechny produkty expedujeme

do 24 hodin.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.