Hanaks-homeopathy - tělová mléka, sprchové gely, šampony - vše příjemné, osvědčené a bez vedlejších účinků

 Homeopatie je lékařskou metodou, která se začlenila do medicínských systémů celého světa. 

Právě probíhá příjemné povídání z homeopatické ordinace

  

Podzimní příjemná homeopatická detoxikace

NOVINKA: PODZIMNÍ DETOXIKACE ZAHŘÍVAJÍCÍ - SPECIÁLNÍ KOLEKCE pro věrné zákazníky - nejosvědčenější detoxikace PHDR86 nyní v podzimním zahřívajícím provedení

 

Doporučuji všem pro ještě lepší účinky detoxikace PHDR86 v chladném období (podzim-zima)

 

NAVÍC tato detoxikace 

- zahřeje

- posílí organismus v chladných měsících

- zlepší náladu  a odstraní chmury

- zažene nemoc

- ideální podzimní detoxikace

 

PODZIMNÍ SPECIÁLNÍ KOLEKCE PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY 

ta nejlepší detoxikace pro chladné dny

 

NOVINKA: PODZIMNÍ DETOXIKACE ZAHŘÍVAJÍCÍ - SPECIÁLNÍ KOLEKCE pro věrné zákazníky - nejosvědčenější detoxikace PHDR86 nyní v podzimním zahřívajícím provedení

Nejoblíbenější příjemná detoxikace 13v1 (PHDR86) + NAVÍC DALŠÍ 4 HOMEOPATICKÉ INFORMACE V TÉTO PODZIMNÍ PRÉMIOVÉ KOLEKCI: vydrží na 2 měsíce a zajistí Vám tak mnohonásobně levnější léčbu, než kdybyste užívali 13homeopatických léků po dobu 2 měsíců, konkrétně zaplatíte …

-19%  3 690 Kč   
2 989 Kč
 
 

DÁREK: VITALITA 2019 od Hanak's homeopathy - Sprchový gel Lavender pro vitalitu v roce 2019 - dárek za Vaši objednávku nad 600,-Kč.

Cena: 490 Kč
Ušetříte: 99.99%!
Cena po slevě:
0 Kč
 

  Nejoblíbenější tělová mléka, gely, šampony, balzámy a chytré mastičky, které Vás léčí více, než homeopatické léky najdete zde.  


Nejoblíbenější detoxikace proti bolesti v akci se slevou 13%

Všechny produkty expedujeme

do 24 hodin.

Léčení se věnuji již 26 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.