Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Komentáře

Pomoc proti lenosti a nervozitě v tělovém mléku

Pomoc proti lenosti a nervozitě v tělovém mléku
Tělové mléko proti lenosti pomůže dospělým i dětem. Lenost je totiž spíše výsledek nadměrného vyčerpání a oslabení organismu. Toto tělové mléko tedy dodává energii a odstraňuje nadměrnou únavu, díky které pak nastupuje lenost.
Většinou totiž nejsme leniví - ale jen velmi unavení a pak se nám nic nechce!

A co s nervozitou?
Nervozita je jedna z emocí, která je dost častá. Každodenní různé životní situace přinášejí mnoho podnětů, které lze zpracovat klidem - nebo nervozitou - výbušností či zlostí.
Při přetížení organismu většinou vítězí nervozita. Ale tělové mléko proti nervozitě postupně odstraňuje nadměrné psychické přepjetí a postupně Vás dostane do pohody.

Homeopatie Vás dostane do pohody a odstraní lenost.
Umí vyřešit také další potíže, jako například vztek, apatii, roztržitost, různé poruchy pozornosti, neklid, smutek, zklamání.... V podstatě na všechno u nás najdete řešení, a pokud potřebujete s konkrétním problémem pomoci, můžete zase psát do on-line homeopatické ordinace.

Tak ať máte pohodové dny. Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


UPOZORNĚNÍ: Ráda se vám budu věnovat na NOVÉM WEBU. Homeopatická poradna zdarma, produkty, homeoptické léky a vše další od Hanaks Homeopathy je nyní určeno JEN REGISTROVANÝM.  ZDE SE ZAREGISTRUJTE.

 

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější.