Nejosvědčenější produkty pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy, které Vám pomáhají více, než užívání homeopatických léků.

PS: Stačí jedna kapka tělového mléka nebo gelu a 3 minuty denně.

...a bolesti a problémy jsou pryč!

Komentáře

Pomoc proti lenosti a nervozitě v tělovém mléku

Pomoc proti lenosti a nervozitě v tělovém mléku
Tělové mléko proti lenosti pomůže dospělým i dětem. Lenost je totiž spíše výsledek nadměrného vyčerpání a oslabení organismu. Toto tělové mléko tedy dodává energii a odstraňuje nadměrnou únavu, díky které pak nastupuje lenost.
Většinou totiž nejsme leniví - ale jen velmi unavení a pak se nám nic nechce!

A co s nervozitou?
Nervozita je jedna z emocí, která je dost častá. Každodenní různé životní situace přinášejí mnoho podnětů, které lze zpracovat klidem - nebo nervozitou - výbušností či zlostí.
Při přetížení organismu většinou vítězí nervozita. Ale tělové mléko proti nervozitě postupně odstraňuje nadměrné psychické přepjetí a postupně Vás dostane do pohody.

Homeopatie Vás dostane do pohody a odstraní lenost.
Umí vyřešit také další potíže, jako například vztek, apatii, roztržitost, různé poruchy pozornosti, neklid, smutek, zklamání.... V podstatě na všechno u nás najdete řešení, a pokud potřebujete s konkrétním problémem pomoci, můžete zase psát do on-line homeopatické ordinace.

Tak ať máte pohodové dny. Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Produkty balíme za zvýšených hygienických podmínek a  expedujeme do 24hodin Českou poštou a  PPL. Akceptujeme všechny druhy platebních karet a bankovní převod.  Více o expedici a aktuálním doručování  zde.

Léčení se věnuji již 28 let a stále Vám doporučuji jen to, co je účinné, bez vedlejších účinků, vhodné pro kojence, děti i dospělé  a nejosvědčenější. 

   

Víte, že tělová mléka obsahují soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací které se vstřebávají pokožkou a jsou maximálně účinné?

Pokud používáte tělová mléka, sprchové gely a další produkty od hanaks-homeopathy.cz, tak nemusíte užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci tělového mléka 3x denně (stačí velikost hrášku) vydrží jedno balení na dobu 2 měsíců, přičemž Vás léčba přijde mnohonásobně levněji. Užijte si příjemnou léčbu.