Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Komentáře

Včera bylo extrémní horko a řešili jste nejvíce JAK SE ZCHLADIT A CO SI VZÍT PROTI POCENÍ

U bazénu by bylo lépe, ale jak se ochladit jinak?
To jste dnes hodně řešili, protože včerejších 31 stupňů Celsia utahalo všechny. Vyvolalo hromadné pocení, bolesti hlavy, přehřátí organismu a celou řadu nevolností z přehřátí.


Během dne jsme nadměrnou horkost řešili ochlazujícím sprchovým gelem, který je super použít také před spaním. Je lepší, než užívání homeopatických léků, ale to již víte a gely používáte raději.

 


Máte nějaké dotazy na tento gel? Napište do komentáře.


Jak tento gel používám?...
Sprchový gel používám ve sprše a kdykoliv - třeba jen kapičku na dekolt, když se chci z nadměrného vedra příjemně ochladit.
Používám ovšem také tělové mléko proti letním infekcím - to používám 3x denně - stačí malá kapka na spánky, aby na mne nevlezla žádná infekce z bazénů či upocených veřejných prostor!
Mléko a gel mne nikdy nezklamalo a doporučuji všem, kteří v létě trpí nadměrným horkem, infekcemi, záněty... nebo si nechtějí z bazénů a veřejných prostor sebou přinést nehtovou plíseň, bradavice a další kožní potíže.Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:
Poznámka: Neradi příspěvky moderujeme, ale nemístné příspěvky nebo příspěvky mimo téma budou odstraněné. Děkujeme za pochopení.


NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.