Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Komentáře

Homeopatické léky proti jarní únavě


Je jich celá řada. Většina homeopatů si vystačí s těmito 5ti základními.
Předepisují se podle jednotlivých specifických potíží a mají velký vliv na odstranění vyčerpání a únavy.


Calcarea Carbonica, povzbuzuje spíše obézní jedince, kteří jsou ochablí a zimomřiví. Hodně se přetěžují a chtějí zvládat více úkolů, než dokážou sami zvládnout.

 

Gelsemium sempervirens, povzbuzuje jedince, kteří jsou ospalí a přetěžují se, bolí je svaly a stěžují si na třes. Mívají často závratě a potíže s pamětí. Chtějí být v klidu, chtějí si lehnout a psát. Často je také bolí hlava v zátylku.

 

Phosphoricum acidum, se hodí pro pacienty s chřipkou, velmi unavené pacienty, kteří nemají sílu ani mluvit. Jsou mnohdy otupělí a nedokáží si téměř nic zapamatovat. Při mluvení nenecházejí správná slova a mají velkou chuť na různé perlivé nápoje.

 

Kalium phosphoricum, se hodí pro studenty, kteří jsou velmi unaveni díky náročnému studiu. Výborný lék ve zkouškovém oddobí, kdy extrémně přetěžují hlavu. Mozek je jako zavařený, mají problémy s pamětí a učením nových věcí. Přetížení kompenzují sladkostmi, čokoládou a někdy po ránu mohou mít velký hlad.

 

Silicea je také vhodné pro pacienty přetížené ze studia, nebo pro přepracované. Často je bolí hlava, trápí je také většinou opakované infekce respiračního traktu, jsou unavení, citliví na chlad, snadno onemocní z chladu.

 

Arsenicum album je pro pacienty, kteří jsou tak vyčerpaní, že si musí ulehnout. Jsou malátní, velmi slabí, zimomřiví, sklíčení, depresivní. Bojí se o své zdraví. Trápí je nespavost, většinou nespí mezi jednou a třetí hodinou ráno. Jsou slabí jak fyzicky, tak psychicky.

 

 Také se Vám zdá, že potřebujete minimálně 2 homeopatické léky proti jarní únavě a že to bude něco stát?


To určitě ano. Když si zakoupíte jeden homeopatický lék za průměrnou cenu 90,-Kč, vydrží Vám na 5 dní (při pravidelné léčbě 5kuliček 3x denně).
Za měsíc zaplatíte tedy 90×6, tedy 540,-Kč za jeden druh léku.
Při léčbě dvěma druhy je to již 1.080,-Kč a Vaše dvouměsíční léčba Vás bude stát 2.160,- Kč.
Když budete chtít doslova maxi léčbu 5v1 proti jarní únavě, tak Vás homeopatické léky (kuličky) budou stát 5.400,- Kč a budete muset spolykat už pořádné množství.

 

Ale to není potřeba, existuje toto jednoduché řešení - sprchový gel  od hanaks-homeopathy.
 

 
Arsenicum album
Dagmar Mauderová, 22.03.2019, 12:39 Odpovědět
Dobrý den,
můžete mi prosím napsat nějaké podrobné informace k těmto homeopatickým lékům.
Děkuji
Dáša
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.