Jen to nejlepší pro zdraví a krásu od Hanaks-Homeopathy 

Komentáře

Zpráva že homeopatický balíček funguje

 

...mám od Vás osobní homeopatický balíček, a musím říci, že funguje. Jenom - to třikrát denně mlíčko, byť hrášeček, na mne nejspíš bylo po začátku moc. Proto ten lítavý tlak a motání se. Tak zatím mlíčko jenom ráno a večer trošinku někde...na mytí to s gelem taky nepřeháním, takly jen ten hrášinínek - a ono to jde, tlak dobrý, a hlavně, cítím se lepší - u mne to bude zřejmě na delší čas, ale týden od týdne je to dost i znatelný. Prý že mám v krvi i nějaké snad olovo (výfukové plyny, nejspíš...)
A nejdůležitější - otok, ten lymfolipedém se mi nezvětšuje, dokonce bych řekla že se začnul malilinko umenšovat, ale nerada bych to zakřikla. Ten hrozný pocit tíhy, jak bych měla nad kolenem kvádr, ten už je zplať pánbůh dočista pryč.

A to pořád jedu na první lahvičku mlíčka, a dobrá půlka jí tam ještě je.

Takže - s léčivými přípravky mohu být jenom spokojena a jsem ráda, že jsem, i když horko těžko, na ně ty peníze z rozpočtu "urvala".

S pozdravem
D.B.Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky.
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


NAVŠTIVTE NÁS NA NOVÉM WEBU WWW.HANAKS-HOMEOPATHY.HELP.CZ

Právě probíhá akce:

Poštovné ZDARMA
Respirátor ZDARMA
DÁREK k objednávce  
  

 

Zdraví je to nejcennější co máme. Buďme vděční za homeopatii, která nám tak pomáhá a léčí všechny naše potíže jemně, příjemně a bez vedlejších účinků.